Jump to content

piolewan

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. piolewan

  Amazfit GTR

  Dokładnie wszystko potwierdzam co napisał Snow.leopard. Kolejna wada to brak możliwości podpięcia zewnętrznego czujnika tętna. Jednak porównując wyniki na pulsometrze wewnętrznym a zewnętrznym to jest bardzo dobrze. Brak portów komunikacyjnych w ładowarce jest tylko + -. Ogólnie stwierdzam, że to taki MIBAND z dużym wyświetlaczem i do STRATOSA to mu bardzo daleko. Na duży plus jakość wykonania.
 2. piolewan

  Amazfit GTR

  Kupiłem ale jeszcze nie wysłali. Jak dojdzie to porównam ze Stratosem.
 3. [ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii. Wchodziłem w bieg potem ustawienia i śmigało. Te sigmy to dziwne są. Z różnymi urządzeniami działają lub nie. Ale za to ten chinol działa z wszystkimi.
 4. Po trzech dnia testowania występuje problem zliczania kroków. Chciałem wrócić do starszej wersji ale niestety temat zamknięty i instalator nie generuje kodu. Czy można prosić o przywrócenie kodu starszej wersji?
 5. Przy testowaniu chodu kilometry nieparzyste są po "kuciak w ciecie na otro" ale już parzyste są ok.
 6. Witam. Obecnie mam dwa pasy Sigma R1 http://allegro.pl/pulsometr-sigma-r1-blue-comfortex-android-ios-i5924387956.html oraz Chińczyka https://www.aliexpress.com/item/Heart-Rate-Monitor-Bluetooth-4-0-Smart-Chest-Strap-Belt-Heart-Pulse-Sensor-Cardio-Monitor-Runtastic/32642837119.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.335f4c4ddHTcKR i oba działają poprawnie
×
×
 • Create New...