Jump to content

piolewan

Fan
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do podmiany i pobierania tarcz używam Notify & Fitness for Amazfit w wersji płatnej ale i wersja bezpłatna ma tą funkcjonalność. poniżej link : play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1&hl=pl
 2. Dokładnie wszystko potwierdzam co napisał Snow.leopard. Kolejna wada to brak możliwości podpięcia zewnętrznego czujnika tętna. Jednak porównując wyniki na pulsometrze wewnętrznym a zewnętrznym to jest bardzo dobrze. Brak portów komunikacyjnych w ładowarce jest tylko + -. Ogólnie stwierdzam, że to taki MIBAND z dużym wyświetlaczem i do STRATOSA to mu bardzo daleko. Na duży plus jakość wykonania.
 3. Kupiłem ale jeszcze nie wysłali. Jak dojdzie to porównam ze Stratosem.
 4. [ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii. Wchodziłem w bieg potem ustawienia i śmigało. Te sigmy to dziwne są. Z różnymi urządzeniami działają lub nie. Ale za to ten chinol działa z wszystkimi.
 5. Po trzech dnia testowania występuje problem zliczania kroków. Chciałem wrócić do starszej wersji ale niestety temat zamknięty i instalator nie generuje kodu. Czy można prosić o przywrócenie kodu starszej wersji?
 6. Przy testowaniu chodu kilometry nieparzyste są po "kuciak w ciecie na otro" ale już parzyste są ok.
 7. Witam. Obecnie mam dwa pasy Sigma R1 http://allegro.pl/pulsometr-sigma-r1-blue-comfortex-android-ios-i5924387956.html oraz Chińczyka https://www.aliexpress.com/item/Heart-Rate-Monitor-Bluetooth-4-0-Smart-Chest-Strap-Belt-Heart-Pulse-Sensor-Cardio-Monitor-Runtastic/32642837119.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.335f4c4ddHTcKR i oba działają poprawnie
×
×
 • Create New...