Jump to content

Jaca

Fan
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mam mozliwości podania w ten sposób ID urządzenia bo nie ma takiej opcji. Czujnik roślin Czujnik światła poniżej.
 2. @rezmus mam właśnie Twojego moda ale nie widzę nigdzie takiej opcji
 3. @rezmus @Finch sprawdziłem i działa to jeżeli przy niewystarczającej jasności jest ruch. Jeżeli jest ciemno to nie działa, musi wykryć jakiś ruch. W moim przypadku już o 21 zapaliło się światło. Jeżeli chodzi o czujnik roślin to takie rozwiązanie też działa ale tam jest zbyt duża wartość lux-ów i światło zapala się poniżej 1000 lux a to zbyt jasno żeby już włączać je. Szkoda, że nie ma możliwości ręcznego ustawienia minimum np od 50 lux
 4. @rezmuschyba już wiem w czym problem i właśnie mi to uświadomiłeś. Musi być ruch i niska jasność żeby to działało.
 5. @rezmus jedyne na czym mi zależy to tylko możliwość ustawienia sobie dla tego czujnika wartości przy której włączy się światło w odpowiedniej scenie.
 6. @rezmus a czy ja mogę wejść w folder gdzie jest widget i samemu zmienić tą wartość? Na tą chwilę odpala się dopiero jeżeli zakryje czujnik ręką. Ustawiłem scenę jak pisał @Finchz czujnikiem roślin i sprawdzę jeszcze z tym urządzeniem.
 7. @Finch mam ten czujnik, mam też czujnik ruchu Aquara z czujnkiem światła. Problem jest w tym, że nie można ustawić ręcznie przy ilu lumenach ma się włączać światło. W tym czujniku roślin da się ustawić taką opcję?
 8. Jak to nie nikt nie podziękuję, dla mnie @rezmus to geniusz. Dzięki Jego pracy mogę używać wszystkich posiadanych urządzeń bez żadnego kombinacji.
 9. Panowie mam pytanie, posiadam czujnik ruchu Aquara z czujnikiem światła. Czy można tu zmienić wartość lumenów przy której zapali się światło czy musi zostać domyślna?
 10. A próbowałeś wersji modowanej przez @rezmus ja mam dodany inny zegarek w tej apce i działa to bez problemu: https://pl.aliexpress.com/item/32922969308.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.61c75c0f6tuNSh
 11. Panowie mam trochę podobne pytanie ale związane z żarówką RGB z dystrybucji EU. Wszystkie urządzenia włączając bramkę mam z Chin i ustawiony w Mi Home Chiński serwer ale nie mogę dodać żarówki tej konkretnej. Jest na to jakaś rada? Aktualnie muszę posiłkować się niezależną apką Yeelight
 12. @Kaudii to było o Amazmod czy apkinstaller? Amazmod instalowałem oddzielnie, inaczej się nie da ale nie szło jej usunąć tak jak wkleiłem z wiersza poleceń urywek.
 13. Teraz już nie pamiętam jaka to była wersja ale ostatnia najnowsza, nie instalowałem apk installer na zegarku. Nie miałem też żadnych innych apek dogranych prócz kalendarza. Już jest po problemie, zrobiłem FR i jest dobrze. Ahaa wczoraj ładowałem baterię i dziś już miałem 70% to dużo jak dla mnie. Zegarek wytrzymuje góra 2-3 dni a bez tego 4 do 5 dni z powiadomieniami.
 14. Zrobię jak pisaliście FR to powinno pomóc.
×
×
 • Create New...