Jump to content

Jaca

Fan
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie mam trochę podobne pytanie ale związane z żarówką RGB z dystrybucji EU. Wszystkie urządzenia włączając bramkę mam z Chin i ustawiony w Mi Home Chiński serwer ale nie mogę dodać żarówki tej konkretnej. Jest na to jakaś rada? Aktualnie muszę posiłkować się niezależną apką Yeelight
 2. @Kaudii to było o Amazmod czy apkinstaller? Amazmod instalowałem oddzielnie, inaczej się nie da ale nie szło jej usunąć tak jak wkleiłem z wiersza poleceń urywek.
 3. Teraz już nie pamiętam jaka to była wersja ale ostatnia najnowsza, nie instalowałem apk installer na zegarku. Nie miałem też żadnych innych apek dogranych prócz kalendarza. Już jest po problemie, zrobiłem FR i jest dobrze. Ahaa wczoraj ładowałem baterię i dziś już miałem 70% to dużo jak dla mnie. Zegarek wytrzymuje góra 2-3 dni a bez tego 4 do 5 dni z powiadomieniami.
 4. Zrobię jak pisaliście FR to powinno pomóc.
 5. @Kaudii @pawelt chodzi tu o apkę na telefonie. APKINSTALLER niby ją usuwa ale nie znika ona z zegarka.
 6. @Kaudii czy mogę Cię prosić o pomoc? Nie mogę odinstalować tego badziewia AmazMod. Do niczego to nie jest potrzebne jak pisałeś a strasznie żre baterię w zegarku. Próbowałem to za pomocą wywalić ale mam taki błąd: C:\Windows\system32>adb shell [email protected]:/ # adb uninstall -k --user 0 com.amazmod.service adb uninstall -k --user 0 com.amazmod.service * daemon not running. starting it now on port 5038 * * daemon started successfully * Failure [DELETE_FAILED_DEVICE_POLICY_MANAGER] [email protected]:/ # adb shell pm uninstall com.amazmod.service adb shell pm uninstall com.amazmod.service Failure [DELETE_FAILED_DEVICE_POLICY_MANAGER]
 7. Panowie mam pytani, jak to zły dział to proszę o przerzucenie do właściwego ale jak działa lokalizacja w zegarku. Zapisało mi lokalizację i wybieram nawiguj i nic. Musze mieć wgrane dowolne mapy nawet sogou?
 8. Panowie mam pytanie o funkcję " Lokalizacja" w najnowszej wgranej wersji WOS. Jak ona działa, czy do działania potrzebuje jakiś wgranych map?
 9. Czy obecna wersja ROM ma wywalone dodatki jak MiTVHelper?
 10. Taka sama sytuacja jest z tarczami na zainstalowanym WOS. Działają ale tylko kiedy zegarek jest aktywny, kiedy przejdzie w stand by, pojawia się domyślna. Rozumiem że pozostaje czekać na jakieś tarcze albo używać tych które są.
 11. No to nie poszła, instalator poprosił o klucz z generatora i dalej był restart zegarka a aplikacja do instalacji wyświetliła komunikat że proces zakończony. Nic nie skopiowało na zegarek, sama aplikacja zaś wykryła tylko że zegarek odblokowany i już z rootem oraz jaka wersja jest wgrana. Edit Dotychczasowa wersja to 1.3.6 d z tłumaczeniem od Kaudii
 12. U mnie zainstalowało się bez problemu, tzn najpierw ze STOCKfied musiałem zmienić na PACEfied i dopiero wgrać WOS ale sama instalacja poszła bez problemu.
 13. Pewnie takie pytania są męczące i irytujące ale jak postępy w pracy?
 14. Chyba się coś testy przeciągnęły, albo Panowie zrobili sobie przerwę ze względu na weekend, do czego oczywiście mają prawo, tym bardziej że to dodatkowe zajęcie.
×
×
 • Create New...