Jump to content

Jaca

Fan
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jaca's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy możesz polecić jakiś jedno przyciskowy włącznik ale kablowy? Tzn taki który byłby smart ale i do którego podłącza się przewody?
 2. Ponieważ z ważnych powodów nie mogę już używać wersji modowanej co zepsuło mi obsługę żarówki w wersji na EU z Chińską bramką Gateway, mam pytanie. Czy jest jakiś sposób na to by oficjalna wersja Xiaomi Home przy ustawieniu na serwer Chiński widziała żarówkę z dystrybucji na EU czy muszę tą żarówkę wymienić?
 3. Widziałem na ich formu tzn ZMI Reason One Twoją obecność. Czy może masz dostęp do firmware zegarka na stany tak żeby wgrać go do tego chińskiego? Twierdzą na wsparciu ZMI iż wspólny jest tylko wygląd ale jakoś nie wydaje mi się..
 4. Równocześnie naciśnij na chwilę dwa przyciski
 5. U mnie to tak wygląda, wyszedłem przed budynek jak pokazuje fioletowa kreska a gps pokazał mi tak jak pomarańczowa. Faktycznie smartwatch, wie lepiej jak szedłem.
 6. Ale jak wgrywam przez Notify&Fitnes sam rom to mam komunikat iż aktualizacja niepełna i mam połączyć się z aplikacją żeby dokończyć. Jak to pomijasz? Mam oficjalną wersję 1.3.5.08 i jak było z GPS tak jest bez zmian.
 7. Naciśnij równocześnie dwa przyciski i trzymaj je przez chwilę, najlepiej do momentu aż to wywoła jakąś reakcję. Powinna być po jakiś 30 s góra do minuty.
 8. On demand? W który to miejscu jest? Mam najnowszy firmware na którym raz poprawnie wskazał trasę ale teraz nie chce łapać fixa.
 9. Ja wgrałem i to działa a sam proces nie jest trudny.
 10. 1.Na tyle ile się orientuje to przy zmianie telefonu z Androida na iOS nie musisz zmieniać bramki a wystarczy na nowo na nowym urządzeniu zainstalować aplikację ( nie wiem czy automatycznie przerzuci Ci też ustawienia ale chyba tak) 2. Jeżeli o wybór serwera chodzi natomiast to tu już nie jest tak łatwo, jezeli kupisz wszystkie rzeczy z EU to nie będzie problemu i wybierzesz serwer nawet Polski albo Niemiecki. 3. To zależy czy rzeczy których potrzebujesz są w Polskiej lub EU dystrybucji, jeżeli tak to masz problem z głowy. Wybierasz serwer EU ale jeżeli jednak masz zamiar kupić trochę w Polsce trochę na ali rzeczy to najlepiej użyć moda od Rezmusa ale z tego co wiem to jest on tylko na Androida i wybrać serwer CN. 4. Wydaje mi się, że gdyby miał się spełnić Twój czarny scenariusz to wystarczy wybrać inny serwer w bramce i tyle. Bramki z reguły działają na każdym serwerze ale inna sprawa jezeli chodzi o dodane składniki eko systemu. Tutaj najlepszym rozwiazaniem jest modowana apka. 5. Wystarczy jedna bramka i jakiś repeater wpięty do powielania sygnału.
 11. Jest ponoć metoda wgrania fontów za pomocą Notify&Fitnes for Amazfit ale wiąże się to z wgraniem firmware. Mi pomimo licznych prób nie udało się a coraz trudniej było wgrać oryginalny firmware, w obie by nie uceglić zegarka odpuściłem sobie. Instrukcja jest tu: https://itechnews.gr/2019/10/amazfit-gtr-global-deite-pos-mporoyn-oloi-pia/?fbclid=IwAR33f8-RAKu0m0yOqnETf2cDUrtZhEujzYzc1LHvcdSB1SIenrj6C2Pq59I
 12. Problem w tym, że mierzy. Zarówno w wersji 47 mm i 42 mm. Nie wiem co on tam wykrywa i jakim cudem ale mierzy coś....może to błąd w firmware bo jest to dość nowe urządzenie.
 13. O jak widać są co najmniej 3 metody wraz z tą którą opisałem. Mam pytanie, czy posiadacze GTR zauważyli, że zegarek mierzy tętno nawet kiedy jest zdjęty z ręki i leży na biurku czy gdzieś tam?
 14. Jaca

  Amazfit GTS

  Stratos 3 stracił na wyglądzie. W porównaniu do 2 wygląda dość siermiężnie ????.
 15. Jeżeli o wyborze tarcz mowa: https://amazfitwatchfaces.com/ Trzeba aplikację zainstalować na telefonie, w aplikacji wybieramy swój zegarek i tarczę jaka nam się spodoba. Teraz odpalamy amazfit i przechodzimy do tarczy które są domyślnie w aplikacji, wybieramy ją i zatrzymujemy sie na etapie pytania o synchronizację. W aplikacji AW wybieramy tą którą chcemy użyć a następnie DOWNLOAD, tarcza z aplikacji podmieniana jest na tą wybraną z puli domyślnych i możemy cieszyć się nową. Niestety minusem jest to, że w podglądzie na Amazfit nadal mamy stara miniaturkę.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept