Jump to content

Jaca

Fan
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaca

  Amazfit GTR

  U mnie to tak wygląda, wyszedłem przed budynek jak pokazuje fioletowa kreska a gps pokazał mi tak jak pomarańczowa. Faktycznie smartwatch, wie lepiej jak szedłem.
 2. Jaca

  Amazfit GTR

  Ale jak wgrywam przez Notify&Fitnes sam rom to mam komunikat iż aktualizacja niepełna i mam połączyć się z aplikacją żeby dokończyć. Jak to pomijasz? Mam oficjalną wersję 1.3.5.08 i jak było z GPS tak jest bez zmian.
 3. Jaca

  Amazfit GTR

  Naciśnij równocześnie dwa przyciski i trzymaj je przez chwilę, najlepiej do momentu aż to wywoła jakąś reakcję. Powinna być po jakiś 30 s góra do minuty.
 4. Jaca

  Amazfit GTR

  On demand? W który to miejscu jest? Mam najnowszy firmware na którym raz poprawnie wskazał trasę ale teraz nie chce łapać fixa.
 5. Jaca

  Polskie znaki

  Ja wgrałem i to działa a sam proces nie jest trudny.
 6. 1.Na tyle ile się orientuje to przy zmianie telefonu z Androida na iOS nie musisz zmieniać bramki a wystarczy na nowo na nowym urządzeniu zainstalować aplikację ( nie wiem czy automatycznie przerzuci Ci też ustawienia ale chyba tak) 2. Jeżeli o wybór serwera chodzi natomiast to tu już nie jest tak łatwo, jezeli kupisz wszystkie rzeczy z EU to nie będzie problemu i wybierzesz serwer nawet Polski albo Niemiecki. 3. To zależy czy rzeczy których potrzebujesz są w Polskiej lub EU dystrybucji, jeżeli tak to masz problem z głowy. Wybierasz serwer EU ale jeżeli jednak masz zamiar kupić trochę w Polsce trochę na ali rzeczy to najlepiej użyć moda od Rezmusa ale z tego co wiem to jest on tylko na Androida i wybrać serwer CN. 4. Wydaje mi się, że gdyby miał się spełnić Twój czarny scenariusz to wystarczy wybrać inny serwer w bramce i tyle. Bramki z reguły działają na każdym serwerze ale inna sprawa jezeli chodzi o dodane składniki eko systemu. Tutaj najlepszym rozwiazaniem jest modowana apka. 5. Wystarczy jedna bramka i jakiś repeater wpięty do powielania sygnału.
 7. Jaca

  Polskie znaki

  Jest ponoć metoda wgrania fontów za pomocą Notify&Fitnes for Amazfit ale wiąże się to z wgraniem firmware. Mi pomimo licznych prób nie udało się a coraz trudniej było wgrać oryginalny firmware, w obie by nie uceglić zegarka odpuściłem sobie. Instrukcja jest tu: https://itechnews.gr/2019/10/amazfit-gtr-global-deite-pos-mporoyn-oloi-pia/?fbclid=IwAR33f8-RAKu0m0yOqnETf2cDUrtZhEujzYzc1LHvcdSB1SIenrj6C2Pq59I
 8. Jaca

  Amazfit GTR

  Problem w tym, że mierzy. Zarówno w wersji 47 mm i 42 mm. Nie wiem co on tam wykrywa i jakim cudem ale mierzy coś....może to błąd w firmware bo jest to dość nowe urządzenie.
 9. Jaca

  Amazfit GTR

  O jak widać są co najmniej 3 metody wraz z tą którą opisałem. Mam pytanie, czy posiadacze GTR zauważyli, że zegarek mierzy tętno nawet kiedy jest zdjęty z ręki i leży na biurku czy gdzieś tam?
 10. Jaca

  Amazfit GTS

  Stratos 3 stracił na wyglądzie. W porównaniu do 2 wygląda dość siermiężnie 😞.
 11. Jaca

  Amazfit GTR

  Jeżeli o wyborze tarcz mowa: https://amazfitwatchfaces.com/ Trzeba aplikację zainstalować na telefonie, w aplikacji wybieramy swój zegarek i tarczę jaka nam się spodoba. Teraz odpalamy amazfit i przechodzimy do tarczy które są domyślnie w aplikacji, wybieramy ją i zatrzymujemy sie na etapie pytania o synchronizację. W aplikacji AW wybieramy tą którą chcemy użyć a następnie DOWNLOAD, tarcza z aplikacji podmieniana jest na tą wybraną z puli domyślnych i możemy cieszyć się nową. Niestety minusem jest to, że w podglądzie na Amazfit nadal mamy stara miniaturkę.
 12. Nie mam mozliwości podania w ten sposób ID urządzenia bo nie ma takiej opcji. Czujnik roślin Czujnik światła poniżej.
 13. @rezmus mam właśnie Twojego moda ale nie widzę nigdzie takiej opcji
 14. @rezmus @Finch sprawdziłem i działa to jeżeli przy niewystarczającej jasności jest ruch. Jeżeli jest ciemno to nie działa, musi wykryć jakiś ruch. W moim przypadku już o 21 zapaliło się światło. Jeżeli chodzi o czujnik roślin to takie rozwiązanie też działa ale tam jest zbyt duża wartość lux-ów i światło zapala się poniżej 1000 lux a to zbyt jasno żeby już włączać je. Szkoda, że nie ma możliwości ręcznego ustawienia minimum np od 50 lux
 15. @rezmuschyba już wiem w czym problem i właśnie mi to uświadomiłeś. Musi być ruch i niska jasność żeby to działało.
×
×
 • Create New...