Skocz do zawartości

Jaca

Fan
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Warszawa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jaca

  AmazMod

  @Kaudii to było o Amazmod czy apkinstaller? Amazmod instalowałem oddzielnie, inaczej się nie da ale nie szło jej usunąć tak jak wkleiłem z wiersza poleceń urywek.
 2. Jaca

  AmazMod

  Teraz już nie pamiętam jaka to była wersja ale ostatnia najnowsza, nie instalowałem apk installer na zegarku. Nie miałem też żadnych innych apek dogranych prócz kalendarza. Już jest po problemie, zrobiłem FR i jest dobrze. Ahaa wczoraj ładowałem baterię i dziś już miałem 70% to dużo jak dla mnie. Zegarek wytrzymuje góra 2-3 dni a bez tego 4 do 5 dni z powiadomieniami.
 3. Jaca

  AmazMod

  Zrobię jak pisaliście FR to powinno pomóc.
 4. Jaca

  AmazMod

  @Kaudii @pawelt chodzi tu o apkę na telefonie. APKINSTALLER niby ją usuwa ale nie znika ona z zegarka.
 5. Jaca

  AmazMod

  @Kaudii czy mogę Cię prosić o pomoc? Nie mogę odinstalować tego badziewia AmazMod. Do niczego to nie jest potrzebne jak pisałeś a strasznie żre baterię w zegarku. Próbowałem to za pomocą wywalić ale mam taki błąd: C:\Windows\system32>adb shell [email protected]:/ # adb uninstall -k --user 0 com.amazmod.service adb uninstall -k --user 0 com.amazmod.service * daemon not running. starting it now on port 5038 * * daemon started successfully * Failure [DELETE_FAILED_DEVICE_POLICY_MANAGER] [email protected]:/ # adb shell pm uninstall com.amazmod.service adb shell pm uninstall com.amazmod.service Failure [DELETE_FAILED_DEVICE_POLICY_MANAGER]
 6. Jaca

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  Panowie mam pytani, jak to zły dział to proszę o przerzucenie do właściwego ale jak działa lokalizacja w zegarku. Zapisało mi lokalizację i wybieram nawiguj i nic. Musze mieć wgrane dowolne mapy nawet sogou?
 7. Jaca

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Panowie mam pytanie o funkcję " Lokalizacja" w najnowszej wgranej wersji WOS. Jak ona działa, czy do działania potrzebuje jakiś wgranych map?
 8. Jaca

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.2.0 by Kaudii

  Czy obecna wersja ROM ma wywalone dodatki jak MiTVHelper?
 9. Jaca

  Tarcze APK

  Taka sama sytuacja jest z tarczami na zainstalowanym WOS. Działają ale tylko kiedy zegarek jest aktywny, kiedy przejdzie w stand by, pojawia się domyślna. Rozumiem że pozostaje czekać na jakieś tarcze albo używać tych które są.
 10. Jaca

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  No to nie poszła, instalator poprosił o klucz z generatora i dalej był restart zegarka a aplikacja do instalacji wyświetliła komunikat że proces zakończony. Nic nie skopiowało na zegarek, sama aplikacja zaś wykryła tylko że zegarek odblokowany i już z rootem oraz jaka wersja jest wgrana. Edit Dotychczasowa wersja to 1.3.6 d z tłumaczeniem od Kaudii
 11. Jaca

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  U mnie zainstalowało się bez problemu, tzn najpierw ze STOCKfied musiałem zmienić na PACEfied i dopiero wgrać WOS ale sama instalacja poszła bez problemu.
 12. Jaca

  WOS 2.0

  Pewnie takie pytania są męczące i irytujące ale jak postępy w pracy?
 13. Jaca

  WOS 2.0

  Chyba się coś testy przeciągnęły, albo Panowie zrobili sobie przerwę ze względu na weekend, do czego oczywiście mają prawo, tym bardziej że to dodatkowe zajęcie.
 14. Jaca

  [ROM]PACEficator Project. STOCKfied

  Mam od 3 tygodni i wytrzymuje po 4 dni między ładowaniami. Dzięki tłumaczeniom od @Kaudii jest język Polski. Nie wiem jak u innych ale u mnie nie ma żadnych problemów w działaniu zegarka na tym ROMie.
 15. Jaca

  WOS 2.0

  Dzięki, nie chciałem poganiać ani drążyć a tylko podpytać się o testy bo w ich trakcie wszystko może się i sypnąć i udać rewelacyjnie. Dzięki za info.
×