Jump to content

kaszajoy

Amateur
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Tychy
 1. Mam pytanie odnośnie 1 problemu, ze znikającymi powiadomieniami na zegarku pomimo iż w statusie widnieje "połączony". Czy na oryginalnym sofcie problem ustąpił?
 2. Przeszukałem wszystkie ustawienia telefonu Huawei p20 lite, łącznie testem, sytuacja ta występuje nadal, i nie ma reguły ile zegarek "utrzyma" prawidłowe połączenie z telefonem, czasem jest to kilka godzin, czasem wystarczy jedna godzina. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że zegarek ma status połączenia z telefonem, jak również w aplikacji na telefonie jest status połączenia z zegarkiem, natomiast nie działa komunikacja pomiędzy nimi, aplikacja nie potrafi odczytać statusu telefonu (stan naładowania baterii, dane treningu, dane aktywności) jak również nie ma możliwości wysłania z aplikacji testu powiadomienia, czy też zmiany tarczy zegarka. W tym wypadku nie pomaga restart telefonu, tylko restart zegarka. Kilka razy spotkałem się, że launcher nie odpowiadał na zegarku, i po jego samoczynnym restarcie problem ustępował.
 3. Ja mam to na wersji 7NCR 4.0.1S, ale dziś wrzucę 2.0.1 i mogę sprawdzić jak na Huawei to wygląda.
 4. witam. u mnie identyczne objawy na Huawei p20lite, poprzednio Honor 5x chodził bez zarzutu. Próbowałem różnych softów na zegarku, i to nie pomaga.
×
×
 • Create New...