Jump to content

piotrek130

Fan
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Place
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ściskałem palcami to był jednak za mały docisk. Udało mi się połączyć z pc jak usiadłem na zegarku Zaryzykowałem i zainstalowałem aplikację File Manager dzięki czemu widzę teraz pliki przez wifi. Na razie chyba przy tym zostanę a kiedyś może zdecyduję się na otwarcie zegarka.
 2. Witajcie. Wspominałem już o swoich problemach z zegarkiem Stratos w innych tematach ale postanowiłem jednak założyć osobny, jako, że już mam więcej danych na temat mojego problemu i nie znalazłem odpowiedzi. Kupiłem ponad rok temu wersję chińską. Ale od pewnego czasu mam wgraną oryginalną wersję international. Po zaktualizowaniu do wersji 2.3.10.4 jakby gorzej działał pulsometr. Pokazywał nierealnie niskie tętno. Cały czas jednak mogłem normalnie podłączać zegarek kablem do komputera. Po aktualizacji do 2.3.10.5 pulsometr w ogóle przestał działać. A zegarek przestał łączyć z komputerem. Jedynie działa ładowanie. Cała reszta funkcji zegarka działa poprawnie. Próbowałem już z odinstalowywaniem sterowników na komputerze i ponowną instalacją. Czyściłem spirytusem styki zegarka itd. Jeden jedyny raz udało mi się połączyć z pc jak jakoś krzywo i delikatnie włożyłem zegarek do stacji. Później już ani razu mi się to nie udało. Pomyślałem, że może coś jest ze stacją dokującą. Ale pożyczyłem od kolegi drugą i jest to samo. Więc wina zapewne leży w zegarku. Zegarek od spodu wygląda według mnie bardzo dobrze. Czy istnieje możliwość że problemy z pulsometrem są związane z softem i ewentualnie jakąś niekompletną aktualizacją? Czy akurat tam mi się zbiegło wszystko w czasie wraz z aktualizacjami i jednak wina leży w mechanice zegarka? Ma ktoś może jakiś pomysł co mogę zrobić w takiej sytuacji?
 3. @tomekmachnik Poradziłeś sobie z tym? Możliwe, że mam podobny przypadek. Aczkolwiek przed wyłączeniem czujnika miałem nierealnie niskie wartości.
 4. U mnie cały czas szybka jest i nie wygląda jakby miała odpaść. No ale pomiar hr ciągle nie działa
 5. U mnie to samo ale niestety już po gwarancji. Przy 2.3.10.4 już czasem musiałem resetować aby pomiar zadziałał. Natomiast po aktualizacji do 2.3.10.5 już w ogóle pomiar nie działa. Też ktoś jeszcze tak ma czy to może zbieg okoliczności i po prostu sam pomiar się zepsuł?
 6. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi. Niestety jest po chińsku więc albo umiesz albo translator. http://bbs.huami.com/forum-41-1.html
 7. @helduniu Zapomniałeś dopisać, że różni się czas aktywności między zegarkiem a stravą. A za tym idą wszelkie inne synchronizacje. Dla mnie niestety to dyskwalifikuje taką opcję.
 8. Ja używam Blitzwolf BW-BTS2. Działają bez problemu.
 9. Podłączę się trochę pod temat. Powinna być dostępna funkcja odbierania połączeń czy tylko odrzucanie i wyciszanie?
 10. Na razie ustaliłem, że chodzi o wskazówki (Skręć w prawo, skręć w lewo itp.). W momencie wskazówki wyskakuje błąd. Zegarek powinien w ogóle pokazywać wskazówki czy jak jest u Was?
 11. A u ciebie @leon_w jak jest z bieganiem po trasie? Wszystko działa dobrze? I jaki masz ROM? Jestem zielony jeśli chodzi o te ROM-y i nie chciałbym sobie robić kłopotu z wgrywaniem innego systemu jeśli też nie będzie działać.
 12. Już kilkukrotnie testowałem bieganie po wgranym śladzie z pliku gpx. Bardzo często w trakcie biegu otrzymuję komunikat "Aplikacja Sporty została przerwana". Wówczas na zablokowanym ekranie nadal zlicza przebyte kilometry, a na odblokowanym mam możliwość tylko wyjścia do ekranu startowego. Nie mniej w żadnym przypadku nie zapisuje się trening. Ostatnio biegłem w innym mieście i musiałem chyba z 10 razy odpalać "start" bo nie wiedziałbym, którą drogą wrócić. Jak jest u Was z bieganiem po śladzie? PS. Używam ROM 7NCR 3.0S by S3V3N ale bardziej podejrzewam, że to problem "ogólny".
 13. Widocznie jestem za bardzo ruchliwy aby to się pojawiło
×
×
 • Create New...