Jump to content

piotrek130

Fan
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Place
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi. Niestety jest po chińsku więc albo umiesz albo translator. http://bbs.huami.com/forum-41-1.html
 2. @helduniu Zapomniałeś dopisać, że różni się czas aktywności między zegarkiem a stravą. A za tym idą wszelkie inne synchronizacje. Dla mnie niestety to dyskwalifikuje taką opcję.
 3. piotrek130

  Słuchawki

  Ja używam Blitzwolf BW-BTS2. Działają bez problemu.
 4. @sz4dy Można wiedzieć czemu leci z powrotem?
 5. Podłączę się trochę pod temat. Powinna być dostępna funkcja odbierania połączeń czy tylko odrzucanie i wyciszanie?
 6. Na razie ustaliłem, że chodzi o wskazówki (Skręć w prawo, skręć w lewo itp.). W momencie wskazówki wyskakuje błąd. Zegarek powinien w ogóle pokazywać wskazówki czy jak jest u Was?
 7. A u ciebie @leon_w jak jest z bieganiem po trasie? Wszystko działa dobrze? I jaki masz ROM? Jestem zielony jeśli chodzi o te ROM-y i nie chciałbym sobie robić kłopotu z wgrywaniem innego systemu jeśli też nie będzie działać.
 8. Już kilkukrotnie testowałem bieganie po wgranym śladzie z pliku gpx. Bardzo często w trakcie biegu otrzymuję komunikat "Aplikacja Sporty została przerwana". Wówczas na zablokowanym ekranie nadal zlicza przebyte kilometry, a na odblokowanym mam możliwość tylko wyjścia do ekranu startowego. Nie mniej w żadnym przypadku nie zapisuje się trening. Ostatnio biegłem w innym mieście i musiałem chyba z 10 razy odpalać "start" bo nie wiedziałbym, którą drogą wrócić. Jak jest u Was z bieganiem po śladzie? PS. Używam ROM 7NCR 3.0S by S3V3N ale bardziej podejrzewam, że to problem "ogólny".
 9. Widocznie jestem za bardzo ruchliwy aby to się pojawiło
 10. Widziałem gdzieś chyba na forum, że jest powiadomienie typu "Wstań i zrób coś bo za długo siedzisz". Wiecie może jak to aktywować i gdzie tym zarządzać? Znalazłem coś takiego jak alert gotowości ale jest tylko wł/wyłącz i nie wiem jak to ustawić i do czego służy oraz czy to jest to o co pytam w pierwszym zdaniu.
 11. Z tego co się orientuję to on nie ma głośnika. Więc co oznacza tryb cichy?
 12. Co zrobić z zegarkiem jeśli mam ciągle waiting for devices? Edit: już nieaktualne. Miałem to w stratosie i trzeba przycisnąć dłużej górny przycisk
×
×
 • Create New...