Skocz do zawartości

bigl

Fan
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana bigl w dniu 8 Marzec

Użytkownicy przyznają bigl punkty reputacji!

Reputacja

23 Doskonały

1 obserwujący

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Warszawa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. bigl

  [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  Ja też bym dał nawet podobną kwotę gdyby powstał stabilny i wspierany port softu ze Stratosa na Pace. Miejmy nadzieję, że jak już zostanie okiełznane modyfikowanie softu ze Stratosa.
 2. Może o nie wprost o Pace, ale jeśli ktoś chce mieć naprawdę długi czas na baterii to polecam model BIP. Kupiłem osobie z rodziny i w trybie podstawowym (kroki+sen+tętno czasami + zegarek zawsze oczywiście) wynik jest powalający - 50 dni działania i 33% baterii.
 3. bigl

  Pytania różne i funkcjonalności-problemy

  Ad. 1 - Stratos (i wcześniejszy model - Pace) nie liczy odległości z kroków. Ilośc kroków to jedno kilometry są zliczane tylko z aktywności sportowych z GPS (ale nie każda aktywność jest z GPS - np. bieżnia nie ma GPS). Ad. 2 - Masz najnowszy soft w wersji PL. A powiadomienie dotyczy najnowszej wersji producenta czyli chińskiej lub angielskiej. Z racji zakresu zmian w wersji PL którą masz, aktualizacja automatyczna z zegarka (tzw. OTA) nie powiedzie się nawet jeśli ją wybierzesz. Ale nie będziesz miał przycisku do papieru, por porostu nie powiedzie się. W tym oprogramowaniu jedyna (na dzisiaj) opcja aktualizacji to wgranie ręczne nowej wersji. Ad. 3 - Masz te opcje w aplikacji na telefonie. Nie ma tego dostępnego od ręki na zegarku. Są np. raporty cotygodniowe ale musisz czekać na ni do kolejnego poniedziałku lub zadowalać się danymi dniowymi dostępnymi na zegarku dla całego poprzedniego miesiąca.
 4. bigl

  Mi Band 3

  Bardzo ciekawie się to zapowiada. Ale na moje oko opaska z pierwszych 2 obrazków jest zupełnie inna niż ta z polskimi tekstami. Ciekawe więc która finalnie pojawi się na rynku. UPDATE: Właśnie zobaczyłem, że zdjęcie z polskimi napisami jest zdecydowanie zdjęciem Samsung Gear Fit2 Pro: [Ukryta Zawartość] Także chyba taki nie będzie Mi Band 3 ;-)
 5. bigl

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  @Gravis Skąd tyle bezinteresownej złośliwości wobec zupełnie nieznanej osoby? Ja jak najbardziej Wesołych Swiąt życzę :-) Co do meritum: przecież sam napisałem po sprawdzeniu papierów że rzeczywiście zapłaciłem VAT a nie cło. A co do cła to każdy może sobie przeczytać jak jest choćby z linków które podałem. Tak czy inaczej przy pewnej wysokości kwoty zakupu (jak rozumiem powyżej 50 EUR) trzeba się liczyć z 23% VAT i to już jest konkretny "dodatek" do ceny ze sklepu chińskiego. I właśnie dlatego warto kupować z magazynów z Unii - jeśli różnica cen jest mniejsza niż 23% to opłaca się to. I jeszcze jest szybciej u zamawiającego. Także IMHO warto jeśli tylko można.
 6. bigl

  Sprzedaż oprogramowania - łamanie prawa autorskiego

  Panowie jak najbardziej rozumiem ochronę prawa autorskich ale tylko zgłoszę 2 kwestie: 1. Czy już teraz warto robić mechanizmy znacznie przekraczające proste zgłoszenie na OLX lub innym portalu? W końcu to nie jest pierwszy tego typu soft udostępniany darmowo w sieci, sytuacji takich nie pamiętam wiele a sam tworzyłem spolszecznie i dorabianie funkcji do innych sprzętów parę lat. Ale jak uważacie. 2. Co innego udostępnianie odpłatne darmowego softu autorstwa innych a co innego usługa wgrania tego do sprzętu, co dla mnij technicznych osób (i lękliwych) jest kwestią za którą część z nich może dać przysłowiowe parę zł. A to już jest usługa za którą chyba nie będziecie karać? Ale jak uważacie.
 7. bigl

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Ja jeszcze odnośnie opłat importowych. Właśnie odgrzebałem przy okazji dokumenty z urzędu celnego i naliczono mi 23% VAT. Czyli to raczej VAT grozi a nie cło.
 8. bigl

  WatchFace Tarcze zegarka do Startos'a

  Nie widzę w tym żadnej odkrywczości. Zdecydowana większość tarcz jest zgrana (przez autorów?) z dużo większego serwisu: [Ukryta Zawartość]
 9. bigl

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Urząd celny twierdzi nieco inaczej i to on jest wykładnią i egzekutorem prawa. Z nim ciężko dyskutować. Internety też twierdzą coś innego niż Ty: [Ukryta Zawartość] [Ukryta Zawartość] [Ukryta Zawartość]
 10. bigl

  Synchronizacja MiFit z Amazfit Pace jest możliwa!

  Może kolega pytał o Amazfit Watch czyli też aplikację? ;-)
 11. bigl

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Wziąłem Priority line, po złożeniu zamówienia jest bezpłatnie dostępna do części zamówień. Cło zapłaciłem (co podobno nie jest oczywiste), standardowe. Zegarek kosztował mnie z przesyłką 370 zł i do tego doszło bodajże 100 zł łącznie cła i opłat za oclenie i rozliczenie cła przez Pocztę Polską. Wszystko załatwione elektronicznie - dostałem powiadomienie o towarze na cle, wysłałem na podanego maila zrzut ekranu z GB z ceną i naliczyli cło a płaciłem je kartą na poczcie przy odbiorze. Ale Możesz tego uniknąć zamawiając z EU albo nawet z PL. Na tej aukcji co podałem jest zegarek za 450 zł i dostępny tylko z Chin. A poniżej link do innej aukcji, gdzie można wybrać inne magazyny, w tym i takie z EU - wszystkie magazyny z nazwą G-W są z Unii a G-W-4 jest w Polsce. Wtedy nie ma żadnego cła. Na tej aukcji pokazuje mi się cena 465 zł z G-W-4 i pewnie wtedy zegarek dostaniesz w 2-3 dni. A z EU najtaniej jest z 424 zł z G-W-6. Nie wiem gdzie jest ten magazyn ale na pewno w EU i zegarek powinieneś dostać za max tydzień. Z Chin szedł do mnie około 1,5 miesiąca. Jak wolisz to z ceną 311 zł z te oferty to też możesz tyle że będzie szansa na cło, ale pewnie razem z cłem wyjdzie to nieco mniej niż najtaniej z EU. Także co wolisz. Oto ta oferta z GB: [Ukryta Zawartość]
 12. bigl

  Usunięcie danych aktywności - AmazFit Pace

  Tak, obie rzeczy na nowo. Nie musiałbyś gdyby był tu dostępny ROM "PACEfied PL" już z dogranymi aplikacja mi i domyślnym językiem PL. Kiedyś coś takiego proponowałem bo realnie to tylko przepakowanie pliku ZIP z ROM PACEfied. No ale jakoś temat nie znalazł zainteresowania.
 13. bigl

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Kupiłem na GB wersję International wysyłaną z Chin. Dokładnie tą - [Ukryta Zawartość] Ma CE.
 14. bigl

  Jak wyłączyć przypomnienie o aktualizacji w PACEfied

  Dokładnie tak - tym poleceniem zmienia się numer wersji w pliku /system/build.prop a po tym program do aktualizacji poznaje jaką zegarek ma wersję obecnie i czy wersja dostępna na serwerze producenta jest nowsza.
×