Jump to content

chudybws

Fan
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chudybws

 1. Ponoć nowe partie już nie mają problemu z GPS ale tak tylko czytałem.
 2. Jest nowa wersja oprogramowania V1.3.5.37, może ktoś wie co wynosi?
 3. Używasz różnych aplikacji? Amazfit, Mi Fit, Notificstion to Amazfit?
 4. U mnie poszło bez problemu. Jeśli zostawię cię aplikacje Notiffy wybaczcie Transliteracje, osobiście o tym początkowo zapomniałem i myślałem że mimo zmiany czcionki nie działa
 5. U mnie nazwa kontaktu przy powiadomieniu SMS/Messenger pokazuje s zamiast ś.
 6. Bo ma być Notify & fitness for Amazfit.To inna aplikacja. Usuwanie Amazfit nie jest konieczne.
 7. Do Mi bandów jest Notify & Fitne for Mi Band a do zegarków for Amazfit. W międzyczasie dostałem swojego GTR i faktycznie aplikacja zastępuje polskie znaki literami bez ogonków. Polskich znaków nie udało mi się uzyskać. Udało mi się też połączyć GTR z Mi Fit zamiast Amazfit. Instalujemy Mi Fit i się logujemy. Nie dostajemy zegarka(bo się nie da) instalujemy Amazfit i się logujemy, dodajemy zegarek i jak się połączy powinien być też połączony z Mi Fit. Wtedy odinstalowujemy Amazfit. Używam tak od kilku dni Mi Fit i Notifiy &Fitness for Amazfit. W Mi Fit wyłączone powiadomienia żeby się dublowały z Notifiy. W ustawieniach Notifiy trzeba włączyć Transliteracje znaków i pokazywanie treści powiadomień w danych aplikacjach.
 8. Próbowałeś apki Notify & Fitness for Amazfit? Ponoć zastąpienie nią oryginalnej apki pomogło z znakami greckimi
 9. Udało się komuś uzyskać polskie znaki w powiadomieniach? Na xda widziałem że komuś udało się uzyskać greckie znaki używając apki notify&fitness for Amazfit. Na Ali jest naturalnie za 521zł z wysyłka z Hiszpanii
 10. Jak z polskimi znakami i emotkami w powiadomieniach?
 11. @kamlis88 po wciśnięciu na wyłączonym ekranie od razu przechodzi do powiadomień czy trzeba go pierw wybudzić?
 12. AOD można ustawić w danych godzinach czy tylko on/off? Jak z wyborem tarcz AOD? Pokazuje ikonki powiadomień jak w smartfonowym AOD? Czy można ustawić aby dolny przycisk otwierał kartę z powiadomieniami? Gdzie na jednej prezentacji coś takiego widziałem.
 13. Czas pracy kusi ale brak tego genialnego wyświetlacza który jest cały czas widoczny mocno odpycha od zakupu
 14. @Kaudii da się zmieniać czcionkę powiadomień (Messenger) czy czcionka jest zależna od ROMu?(wcześniej miałem rom na bazie US). Sam sposób pokazywania wiadomości też się różni na US wyświetla tylko najnowszą wiadomość a tu pokazuje najnowszą poprzednią i znowu najnowszą w taki sposób że wygląda to na jedną wiadomość.
 15. Mi band 3 pokazuje treść wiadomości z Messengera?
 16. U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek.
 17. Uuu w słońcu zerowa widoczność? Jak to wygląda z powiadomieniami? Pokazuje treść SMS-a/wiadomości z messengera czy tylko ikonkę?
 18. U mnie instalacja staje na Instalacja ROOT i nie idzie dalej. Czasami pójdzie do momentu że zainstalowany rom ma root i też staje. Próbowałem na dwóch komputerach i bez różnicy. Zostało mi coś do zrobienia poza reinstalacją sterowników?
 19. Jakieś zmiany poza drobna stylistyką i dodaniem piłki nożnej i czegoś tam jeszcze do trybów sportowych? Czekam na plik żeby samemu protestować w wersji PL.
 20. Tylko włączając tryb samolotowy możesz wyłączyć
 21. Był kiedyś ale się sypał i wyłączyli.
 22. W 100% popieram pomysł @Vatri91 co do zbyt dużej ilości tematów i podziału forum.
×
×
 • Create New...