Jump to content

chudybws

Fan
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Place
  Wieruszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. chudybws

  Amazfit GTR

  Czas pracy kusi ale brak tego genialnego wyświetlacza który jest cały czas widoczny mocno odpycha od zakupu
 2. @Kaudii da się zmieniać czcionkę powiadomień (Messenger) czy czcionka jest zależna od ROMu?(wcześniej miałem rom na bazie US). Sam sposób pokazywania wiadomości też się różni na US wyświetla tylko najnowszą wiadomość a tu pokazuje najnowszą poprzednią i znowu najnowszą w taki sposób że wygląda to na jedną wiadomość.
 3. Mi band 3 pokazuje treść wiadomości z Messengera?
 4. U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek.
 5. Uuu w słońcu zerowa widoczność? Jak to wygląda z powiadomieniami? Pokazuje treść SMS-a/wiadomości z messengera czy tylko ikonkę?
 6. U mnie instalacja staje na Instalacja ROOT i nie idzie dalej. Czasami pójdzie do momentu że zainstalowany rom ma root i też staje. Próbowałem na dwóch komputerach i bez różnicy. Zostało mi coś do zrobienia poza reinstalacją sterowników?
 7. Jakieś zmiany poza drobna stylistyką i dodaniem piłki nożnej i czegoś tam jeszcze do trybów sportowych? Czekam na plik żeby samemu protestować w wersji PL.
 8. Tylko włączając tryb samolotowy możesz wyłączyć
 9. Był kiedyś ale się sypał i wyłączyli.
 10. W 100% popieram pomysł @Vatri91 co do zbyt dużej ilości tematów i podziału forum.
 11. chudybws

  amazfit peace 1.3.6d

  Potwierdzam, też kiedyś miałem problem z sterownikami. Odinstalowywanie starych sterowników czy to z poziomu windowsa czy zewnętrznych programów do odinstalowywania nic nie dało. Dopiero reinstalacja Windowsa.
 12. @szablix gdy przychodzi sms to ekran się automatycznie podświetla? Tak jest w Samsungach na oryginalnej aplikacji wiadomości. W połączeniu z odznaczoną opcją w Amazfit Watch aby pokazywał powiadomienia nawet gdy ekran jest włączony nie będzie powiadomień.
×
×
 • Create New...