Jump to content

chudybws

Fan
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Personal Information

 • Place
  Wieruszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Da się jakoś wymusić język polski w telefonie mając tylko angielski? Edit: Zmieniłem w Notify&Fitness for Amazfit i po odinstalowaniu zostaje język polski. Po restarcie telefonu też.
 2. Ponoć nowe partie już nie mają problemu z GPS ale tak tylko czytałem.
 3. Jest nowa wersja oprogramowania V1.3.5.37, może ktoś wie co wynosi?
 4. Używasz różnych aplikacji? Amazfit, Mi Fit, Notificstion to Amazfit?
 5. U mnie poszło bez problemu. Jeśli zostawię cię aplikacje Notiffy wybaczcie Transliteracje, osobiście o tym początkowo zapomniałem i myślałem że mimo zmiany czcionki nie działa
 6. U mnie nazwa kontaktu przy powiadomieniu SMS/Messenger pokazuje s zamiast ś.
 7. Bo ma być Notify & fitness for Amazfit.To inna aplikacja. Usuwanie Amazfit nie jest konieczne.
 8. Do Mi bandów jest Notify & Fitne for Mi Band a do zegarków for Amazfit. W międzyczasie dostałem swojego GTR i faktycznie aplikacja zastępuje polskie znaki literami bez ogonków. Polskich znaków nie udało mi się uzyskać. Udało mi się też połączyć GTR z Mi Fit zamiast Amazfit. Instalujemy Mi Fit i się logujemy. Nie dostajemy zegarka(bo się nie da) instalujemy Amazfit i się logujemy, dodajemy zegarek i jak się połączy powinien być też połączony z Mi Fit. Wtedy odinstalowujemy Amazfit. Używam tak od kilku dni Mi Fit i Notifiy &Fitness for Amazfit. W Mi Fit wyłączone powiadomienia żeby się dublowały z Notifiy. W ustawieniach Notifiy trzeba włączyć Transliteracje znaków i pokazywanie treści powiadomień w danych aplikacjach.
 9. Próbowałeś apki Notify & Fitness for Amazfit? Ponoć zastąpienie nią oryginalnej apki pomogło z znakami greckimi
 10. Udało się komuś uzyskać polskie znaki w powiadomieniach? Na xda widziałem że komuś udało się uzyskać greckie znaki używając apki notify&fitness for Amazfit. Na Ali jest naturalnie za 521zł z wysyłka z Hiszpanii
 11. Jak z polskimi znakami i emotkami w powiadomieniach?
 12. @kamlis88 po wciśnięciu na wyłączonym ekranie od razu przechodzi do powiadomień czy trzeba go pierw wybudzić?
 13. AOD można ustawić w danych godzinach czy tylko on/off? Jak z wyborem tarcz AOD? Pokazuje ikonki powiadomień jak w smartfonowym AOD? Czy można ustawić aby dolny przycisk otwierał kartę z powiadomieniami? Gdzie na jednej prezentacji coś takiego widziałem.
 14. Czas pracy kusi ale brak tego genialnego wyświetlacza który jest cały czas widoczny mocno odpycha od zakupu
 15. @Kaudii da się zmieniać czcionkę powiadomień (Messenger) czy czcionka jest zależna od ROMu?(wcześniej miałem rom na bazie US). Sam sposób pokazywania wiadomości też się różni na US wyświetla tylko najnowszą wiadomość a tu pokazuje najnowszą poprzednią i znowu najnowszą w taki sposób że wygląda to na jedną wiadomość.
×
×
 • Create New...