Skocz do zawartości

chudybws

Fan
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Dobry

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Wieruszów

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. chudybws

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  @Kaudii da się zmieniać czcionkę powiadomień (Messenger) czy czcionka jest zależna od ROMu?(wcześniej miałem rom na bazie US). Sam sposób pokazywania wiadomości też się różni na US wyświetla tylko najnowszą wiadomość a tu pokazuje najnowszą poprzednią i znowu najnowszą w taki sposób że wygląda to na jedną wiadomość.
 2. chudybws

  Dyskusja ogólna

  Mi band 3 pokazuje treść wiadomości z Messengera?
 3. chudybws

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek.
 4. chudybws

  Dyskusja ogólna

  Uuu w słońcu zerowa widoczność? Jak to wygląda z powiadomieniami? Pokazuje treść SMS-a/wiadomości z messengera czy tylko ikonkę?
 5. chudybws

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  U mnie instalacja staje na Instalacja ROOT i nie idzie dalej. Czasami pójdzie do momentu że zainstalowany rom ma root i też staje. Próbowałem na dwóch komputerach i bez różnicy. Zostało mi coś do zrobienia poza reinstalacją sterowników?
 6. chudybws

  WOS 2.0

  Jakieś zmiany poza drobna stylistyką i dodaniem piłki nożnej i czegoś tam jeszcze do trybów sportowych? Czekam na plik żeby samemu protestować w wersji PL.
 7. chudybws

  WiFi i Bluetooth On/Off

  Tylko włączając tryb samolotowy możesz wyłączyć
 8. chudybws

  Wasze czasy na baterii z rożnymi ustawieniami Amazfit Pace

  Edytuj posty a nie dodawaj jednego pod drugim.
 9. chudybws

  Co zmienić na forum?

  Był kiedyś ale się sypał i wyłączyli.
 10. chudybws

  Co zmienić na forum?

  W 100% popieram pomysł @Vatri91 co do zbyt dużej ilości tematów i podziału forum.
 11. chudybws

  Folia/Szkło hartowane - Matowe

  ∅37,8mm
 12. chudybws

  amazfit peace 1.3.6d

  Potwierdzam, też kiedyś miałem problem z sterownikami. Odinstalowywanie starych sterowników czy to z poziomu windowsa czy zewnętrznych programów do odinstalowywania nic nie dało. Dopiero reinstalacja Windowsa.
 13. chudybws

  Problem z powiadomieniami?

  @szablix gdy przychodzi sms to ekran się automatycznie podświetla? Tak jest w Samsungach na oryginalnej aplikacji wiadomości. W połączeniu z odznaczoną opcją w Amazfit Watch aby pokazywał powiadomienia nawet gdy ekran jest włączony nie będzie powiadomień.
 14. chudybws

  Wasze czasy na baterii z rożnymi ustawieniami Amazfit Pace

  Nie licz czasu działania z proporcji. Bateria potrafi powoli spadać a przez 3dni a później nagle zaczyna spadać w oczach.
×