Jump to content

haller

Fan
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Poznań
 1. A nie da się zamiast aqary załatwić tego sonoffem np?
 2. Pozwól, że jeszcze zapytam o coś Czy mając bramkę i halogeny, czy też lamę yeelight, potrzebuję włącznik aqary? Czy on mi daje jakieś dodatkowe możliwości, jakich nie uzyskam w zwykłym włączniku, w tym przypadku?
 3. Dobra, to zamawiam bramkę, bo z tego co widzę to w tej lampie 650 nie ma pilota, to nawet nie będę mógł się pobawić w jakieś konfiguracje.
 4. To nawet nie wiedziałem, że muszę mieć gateaway żeby połączyć żarówki z włącznikiem. Ok, to zamawiam i będę się bawił. Dzięki za info
 5. Ok, dzięki za info, chodziło mi o to czy połączy się to z włącznikiem zigbee, czy właśnie musi być specjalny gateaway zigbee. Ale dzięki za rozjaśnienei sytuacji. A jeszcze jedna sprawa, apropo tych halogenów, chciałbym zrobić dwa rzędy po trzy żarówki sterowane podwójnym włącznikiem zigbee. Czy da się to tak poustawiać, żeby zarówno przez aplikację jak i fizyczny włącznik zapalał od razu sekcję 3 żarówek?
 6. Ok, dzięki. A coś więcej na temat mojego planu? Zagra to ze sobą? Czytałem też, że są problemy z wersjami Eu, a CN, że nie wszystkie sprzęty Eu aplikacja wykrywa itd.
 7. Witajcie. Kupiłem lampę sufitowa yeelight 650 i do tego inteligentny ściemniacz xiaomi do salonu, w kuchni chciałbym zamontować halogeny od Xiaomi i włącznik aqara zigbee. Pytanie czy potrzebuję do tego bramki, jeśli chciałbym tworzyć różne sceny, jeśli tak, to jaką najlepiej wybrać? W przyszłości dojdą do tego pewnie jakieś czujniki. Czy wszystkie te urządzenia będą widoczne w aplikacji mi home lub aqara home?
×
×
 • Create New...