Jump to content

Hans_fit

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie okazało się, że zegarek stracił szczelność. Podczas treningu woda dostawała się pod szkiełko pulsometru. Na co wpadłem gdy szybka po prostu odpadła. Gdy zegarek wysuszył się to pulsometr zaczął działać. Ale w między czasie bateria zaczęła krótko trzymać po jakimś czasie znów dłużej itd. Zegar odesłałem do Chin naprawa ma potrwać miesiąc. Ciekawe co będą naprawiać???
 2. Witam, Zauważyłem dziś że nie działa pomiar tętna. W sumie to w piątek wieczorem podczas aktywności aplikacja stwierdziła że trening nie udał się ponieważ ćwiczenia nie przyniosły żadnej korzyści 😉 brak pomiaru tętna. Czy uważacie, że przyczyną jest nowe update zegarka do 2.3.10.4 czy to jednak uszkodzenie sprzętowe. Hard reset robiłem odinstalowanie aplikacji też wraz z wykasowaniem danych. Wciąż ten sam problem. Zegarek jest jeszcze na gwarancji w Aliexpress czy uważacie żeby go w tej sytuacji reklamować?
 3. A tak w ogóle to któryś raz z kolei zaobserwowałem, że przy "update" aplikacji Amazfit Watch zegarek drenuje niemiłosiernie baterię (wytrzymuje max 2 dni). Po resecie i ponownym sparowaniu powraca użycie na poziomie 6/7 dni lub więcej.
 4. Target'em będą raczej młodzi, wygląd wyjątkowo młodzieżowy a płatności nfc będą dodatkowym magnesem. Ale do stylu stratosa to mu jednak brakuje.
 5. Właśnie z wodą miał kontakt w morzu ale mega krótko żadnego pływania. Tego dnia zostawiłem go nocą na ładowanie, co wstępnie uważałem za przyczynę uszkodzenia, tzn.zbyt długi czas na ładowarce. Potem miałem teorię wysokiej temperatury która panowała w dzień. Ale możliwe, że parę zanurzeń w słonej wodzie załatwiło sprawę.
 6. Niestety chinol 😞 zastanawiam się czy może wgrać ponownie ROM? W sumie po trzech miesiącach używania bateria uwalona?!?
 7. Dzięki za podpowiedz. Czyli ABCDATA jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tych zegarków na Polskę?
 8. Witam kolegów, Mam pytanie czy wiecie gdzie znajduje się serwis zegarków Amazfit na Polskę? Niestety mój po 4 miesiącach chyba niedomaga. A dokładnie bateria trzyma max pół dnia, wszystkie sztuczki robiłem resety rozparowania itd. Parę dni temu po naładowaniu do fula następuje szybki drenaż, wcześniej zegarek wytrzymywał od 3 do 5 dni na jednym ładowaniu. Zainstalowane jest najnowszy rom bez jakichkolwiek modyfikacji w wersji angielskiej. Amazfita kupiłem nowego w sklepie na allegro mam fakturę tylko, że sprzedawca się zawinął. Zero kontaktu, zero aktywności na Allegro. Stąd moje pytanie czy jest jakiś serwis który zajmuje się gwarancją?
 9. Z pełną funkcjonalnością uzyskałem taki wynik:
 10. U mnie po aktualizacji do 13.7 w sofcie na telefonie nie wyświetla informacji o czasie po ładowaniu zegarka. Tam gdzie jest bateryjka jest "No charging record after pairing". Telefon był już ładowany. Ktoś coś?
×
×
 • Create New...