Jump to content

Sylwek N.

Fan
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

Personal Information

 • Place
  Rumia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jest patent na to, by zegarek pokazywał nazwę kontaktu jaki jest w telefonie? Gdy ktoś do mnie dzwoni to niektóre kontakty pokazuje, a część tylko numer lub jako nieznany.
 2. Ale ja mam dwa zegarki i dwa telefony. Moja para poszła wczoraj bez problemu, a teściowej teraz nie mogę sparować. Może lepiej wgrać rom jeszcze raz? Edit: Wrzuciłem rom jeszcze raz i poszło. 👍 PS. Czemu niektóre kontakty są pokazywane a niektóre tylko z numerem lub jako nieznany ??
 3. Nie wiem czemu, ale nie mogę sparować telefonu teściowej z jej zegarkiem. Wczoraj na moim poszło gładko a tu kilka prób i nic.
 4. A to sorry, nie chciałem urazić. Po prostu nie wiedziałem. Być może coś mi się pomieszało, to było w zeszłym roku. Jeszcze raz dzięki za wszystko!
 5. Właśnie zainstalowałem i zaczynam testować. Dzięki!
 6. Instaluję dla teściowej. Mam tylko jej zegarek, bez telefonu. Podobno go rozparowała, lecz nie do końca jestem pewny. Zapewne coś namieszała i poprzestawiała Wolę od początku wrzucić świeży rom, tym bardziej że miała chyba pierwszy spolszczony przez "Piwek" z zeszłego roku. Z kodem sobie poradziłem stosując Tools For Amazfit Pace. Dzięki!
 7. Hej. Dzięki za Rom. Poszło gładko. PS. Jak wymusić kod QR?
 8. Ok, już nie ważne. Dzięki!
 9. Zegarek Pace. Czy mogę wrzucić ten Rom od Piwek? Czy lepiej jakiś inny?
 10. Przepraszam, gdzie znajdę potrzebne 4 pliki do instalacji Romu by Lector? (md5s.txt: BRAK - recovery.img: BRAK - start_update.sh: BRAK - update.zip: BRAK) Wgrywam metodą dla Win10
 11. Tommoo, poradziłeś sobie? Czy jednak instalowałeś z pierwszego linku?
 12. Czy można tak zrobić, by ciśnienie było pokazywane w pogodzie a nie jak dotychczas w kompasie?
 13. Testował ktoś tę wersję z uaktualnionym kalendarzem?
×
×
 • Create New...