Jump to content

gniotex

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Radomsko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. o właśnie zapomniałem wspomnieć że też miałem problem że zegarek po mocnym dociśnięciu dopiero się pojawiał, ładować się ładował ale system go nie wykrył. Może u Was jest to samo?
 2. A próbowałeś robić według tych wcześniejszych postów: ja również się namęczyłem żeby to ruszyło ale w końcu się udało, a wystarczyło wejść w folder "urządzenia i drukarki" usunąć sprzęt ( bo po podłączeniu zegarka pojawiało się jakieś urządzenie które jest niezgodne) po wyciągnięciu wtyczki i włożeniu jej z powrotem już normalnie się zegarek pojawiał. Po restarcie kompa jeszcze też miałem problemy ale powtórzyłem zabieg i teraz śmiga bez problemu. A skąd w ogóle jesteś ?
 3. spróbuj po podłączeniu urządzenia go usunąć z menadżera urządzeń, ewentualnie (Aktualizuj sterownik=>przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu...=> pozwól mi wybrać z listy..=>(odhaczenie "pokaż zgodny sprzęt") i wybrałem Producent (standardowy kontroler USB) Model: Urządzenie kompozytowe USB) może to pomoże ;)
 4. Witam, mam Xiaomi Amazfit 2 wersja 2.0.16.0 . Chciałbym zmienić język na Polski/Angielski rozumiem że trzeba uzbroić się w cierpliwość i grzecznie poczekać aż coś się pojawi do tej wersji?
 5. Problem rozwiązany, wystarczyło zresetować zegarek + usunięcie urządzenia. Po ponownym podłączeniu system wykrył zegarek.
 6. Witam, mam problem z próbą wgrania polskiej wersji językowej, a mianowicie system nie wykrywa mi zegarka. Zainstalowałem Zainstalowałem Minimal ADB & Fastboot 1.4.3 następnie chciałem sprawdzić czy adb widzi zegarek i okazał o się że nie... Próbowałem na 2 kompach i to samo... Jeden system Windows 10 drugi 7. Po podłączeniu zegarku próbowałem ręcznie aktualizować sterownik (Aktualizuj sterownik=>przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu...=> pozwól mi wybrać z listy..=>(odhaczenie "pokaż zgodny sprzęt") i wybrałem Producent (standardowy kontroler USB) Model: Urządzenie kompozytowe USB i niestety też nie działa. Wersja zegarka 2.0.16.0 . Jeśli ktoś miał podobny problem albo wie jak go rozwiązać będę wdzięczny za informacje. P.s. Przepraszam jeśli nie nie ten dział.
×
×
 • Create New...