Jump to content

gniotex

Fan
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Radomsko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do jakości zegarka to zależy na jaką partie się trafiło, ja już mam swój 2 lata i naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, bateria trzyma 7 dni przy ciągłym pomiarze tętna, z gps i bieganiem codziennie przez jakieś 30-60 minut wtedy 3-4 dni. Jedynie pasek się troszkę wytarł po za tym odpukać nic się nie dzieje. A i jeszcze ta aplikacja która niestety dalej działa w cały świat, raz synchronizuje raz nie... Ma ktoś może link do poprzedniej wersji aplikacji ? Byłbym wdzięczny za pomoc
 2. Podpinam się do kolegi wyżej, mam ten sam problem, po ostatniej aktualizacji aplikacji Amazfit mam problem z synchronizacją danych, zegarek łączy się z telefonem pojawiają się powiadomienia (sms, połączenia telefoniczne itp. ) natomiast brak danych na telefonie dotyczących tętna, ilości kroków... Zegarek Amazfit Stratos 2, wersja Romu US_PL 1.0. By Kaudii. Wersja aplikacji 3.2.0 algorytm 1.1.14. Resetowałem zegarek do ustawień fabrycznych usuwałem i instalowałem aplikacje jeszcze raz i nie pomogło. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Również z góry dziękuje za pomoc
 3. o właśnie zapomniałem wspomnieć że też miałem problem że zegarek po mocnym dociśnięciu dopiero się pojawiał, ładować się ładował ale system go nie wykrył. Może u Was jest to samo?
 4. A próbowałeś robić według tych wcześniejszych postów: ja również się namęczyłem żeby to ruszyło ale w końcu się udało, a wystarczyło wejść w folder "urządzenia i drukarki" usunąć sprzęt ( bo po podłączeniu zegarka pojawiało się jakieś urządzenie które jest niezgodne) po wyciągnięciu wtyczki i włożeniu jej z powrotem już normalnie się zegarek pojawiał. Po restarcie kompa jeszcze też miałem problemy ale powtórzyłem zabieg i teraz śmiga bez problemu. A skąd w ogóle jesteś ?
 5. spróbuj po podłączeniu urządzenia go usunąć z menadżera urządzeń, ewentualnie (Aktualizuj sterownik=>przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu...=> pozwól mi wybrać z listy..=>(odhaczenie "pokaż zgodny sprzęt") i wybrałem Producent (standardowy kontroler USB) Model: Urządzenie kompozytowe USB) może to pomoże ;)
 6. Witam, mam Xiaomi Amazfit 2 wersja 2.0.16.0 . Chciałbym zmienić język na Polski/Angielski rozumiem że trzeba uzbroić się w cierpliwość i grzecznie poczekać aż coś się pojawi do tej wersji?
 7. Problem rozwiązany, wystarczyło zresetować zegarek + usunięcie urządzenia. Po ponownym podłączeniu system wykrył zegarek.
 8. Witam, mam problem z próbą wgrania polskiej wersji językowej, a mianowicie system nie wykrywa mi zegarka. Zainstalowałem Zainstalowałem Minimal ADB & Fastboot 1.4.3 następnie chciałem sprawdzić czy adb widzi zegarek i okazał o się że nie... Próbowałem na 2 kompach i to samo... Jeden system Windows 10 drugi 7. Po podłączeniu zegarku próbowałem ręcznie aktualizować sterownik (Aktualizuj sterownik=>przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu...=> pozwól mi wybrać z listy..=>(odhaczenie "pokaż zgodny sprzęt") i wybrałem Producent (standardowy kontroler USB) Model: Urządzenie kompozytowe USB i niestety też nie działa. Wersja zegarka 2.0.16.0 . Jeśli ktoś miał podobny problem albo wie jak go rozwiązać będę wdzięczny za informacje. P.s. Przepraszam jeśli nie nie ten dział.
×
×
 • Create New...