Jump to content

daave

Amateur
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  K-ce
 1. ja też walcze z powiadomieniami, naglę się straciły. wracałem z appka do poprzedniej wersji 2.3.0, teraz mam najnowszą, robiłem factory reset, przeinstalowywałem app i nic jedyne co pojawia się powiadomienie z połączenia przychodzącego oraz wewnętrzne powiadomienia że za długo siedzę itp wszystkie zezwolenia na powiadomienia zaznaczone, wyłączyłem nawet optymalizacje baterii dla Watch app. gdzie jeszcze można szukać, ONEPLUS 3 z rootem i EX kernel, XPOSED, Magisk-iem
 2. Dla testów kilka razy HR włączony ręcznie, na kilka minut ciągły. Silent na noc od 20 do 8. Bez trybu samolotowego. Powiadomienia z kilku aplikacji głównych typu massager, Gmail. Nie testowany GPS.
 3. Na wersji en nie ma problemu zalogować się przez konto na FB. W tej wersji ani zalogować się na konto przez mail, fb ani założyć nowego. Czy to coś z serwerami? Dodam że miałem konto utworzone przez PL aplikacje i działało. Niestety po tym jak zaliczyłem battery drain musiałem odtworzyć połączenie i już niestety nie da się zalogować 😞 Zainstalowałem wersję en zalogowałem się i na nią chciałem zainstalowac pl niestety instalacja nie możliwa.
×
×
 • Create New...