Jump to content

Lector

Administrator
 • Content Count

  3290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Lector last won the day on February 18

Lector had the most liked content!

Community Reputation

2956 Excellent

About Lector

 • Birthday 07/26/1981

Personal Information

 • Place
  波兹南

Recent Profile Visitors

5176 profile views
 1. Lector

  Amazfit GTS

  Ja tam u Was z firmware? Podobno już jest 0.0.8.46
 2. Jeżeli jesteś gotów ponieś koszta, to możesz zrobić własną ekspertyzę w serwisie. Jeżeli będzie ona na Twoją korzyć to sprzedawca musi uznać reklamację, a Ty możesz zadać zwrotu kosztów ekspertyzy. Nie wiem jaki to musi być serwis, może wystarczy serwis GSM lub zegarmistrz. Ewentualnie poszukaj namiarów do serwisu Xiaomi w Polsce (przez sklep stacjonarny), iż potrzebna Ci ekspertyza - odpłatna.
 3. Możliwe że opcję jest dla wybranych zegarków. U mnie na oficjalnej apce też mam te ustawienia dla GTS.
 4. Lector

  Amazfit GTS

  Nikt Ci nie powie jak się sprawuje Bip S, bo raczej go jeszcze nikt nie posiada. Osobiście przesiadłem się z Bip na GTS. Wiadomo inny ekran, lepsze kolory, bez AOD wyciągam podobny czas jak w Bip z ciągłym pomiarem pulsu. GPS szybko łapie fixa, ale tylko sprawdzałem na spacerze z ręką w kieszenie. Linie na mapie nie były idealne, ale dla mnie starsza.
 5. Tylko sterownik ADB aby zegarek miał komunikację z PC.
 6. A przy lampię masz dwa czy trzy przewody? Może instalacja jest przygotowana pod podwójny włącznik po staremu. Można by z lampy zabrać neutralny. Lub drugie wyjście to poszukać puszkę łączeniową to by można było na żółtozielony dać neutralny, ale szukaj wiatru w polu może będzie bezpośrednią nad włącznikiem (pod sufitem).
 7. @Damian 220 Po pierwsze albo zrobiłeś zwarę, albo montujesz w starej instalacji - w puszce włącznika - gdzie nie masz przewodu neutralnego (nie patrz na kolor niebieski przewodu). Po włączeniu włącznika kostka z białym przewodem L1 i brązowym N robi zwarcie dlatego pewnie na module gaśnie LED. Powyżej masz klika poprawnych schematów. A dla uproszenie tak pewnie wygląda Twoja instalacja: Aby można było założyć moduł to w puszce musisz mieć cztery przewody. Dla przykładu:
 8. Tak jest ok, a przełącznik i tak możesz dodać jak będzie potrzebny.
 9. Sorry, ale edytowałeś posta i nie miałem podglądu iż pojawił się schemat. Tak schemat jest poprawny. Ale tak jak pisałem o dziwo u kolegi wcześniej Trzeba było przepiąć S1 na S2 aby działał włącznik. Bo dla mnie jest oczywiste ze S1 odpowiada za wyjście L1 a S2 za wyjście L2, ale może coś chińczykom nie pasowało i jest błędny opis.
 10. Czytaj uważnie post a dokładniej kolorowe pola w tym poście.
 11. Lector

  Amazfit GTS

  Mi tam EN nie przeszkadza, ale pokazali ze jest już PL a nie dali na stałe
 12. Lector

  Amazfit GTS

  Widać ze coś ucichło PL.
 13. Trzy numery, wysłałem PW ze screenami.
 14. Konto @piopel ma bana za multi konto, a na nim masz dwa numery seryjne. Konto @cielu15 ma już trzy numery seryjne. Daty rejestracji numerów dla konta @cielu15: 2020-02-09 18:23 numer C 2020-02-07 10:29 numer B 2019-06-04 22:41 numer A Daty rejestracji numerów dla konta @piopel 2019-09-08 23:17 numer A 2019-09-08 19:15 numer C Jak widzisz sam się gubisz, jaki zegarek na którym koncie masz. Oprócz tego konta powiązanie tym samym IP, więc mogłem zbanować oba. Ja tu tylko pilnuję porządku, pytanie co zrobi @Kaudii®.
 15. @piopel a ile masz kont na forum?
×
×
 • Create New...