Jump to content

Lector

Administrator
 • Content Count

  2889
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Lector last won the day on May 29

Lector had the most liked content!

Community Reputation

2477 Excellent

10 Followers

About Lector

 • Birthday 07/26/1981

Personal Information

 • Place
  Poznań

Recent Profile Visitors

3337 profile views
 1. Kolego przejrzyj te same pytania ile razy się powijają.
 2. @emilkopek już masz zrobione.
 3. Lector

  Czujnik parkowania

  Aktualnie z Supli ogarniam czujnik parkowania z wykrywaniem czy pojazd jest w garażu Zasada działania jest taka iż na końcu garażu jest montowany czujnik odległości który mierzy odległość od pierwszej przeszkody w aplikacji wygląda to tak: Jeżeli odległość zmniejszy się poniżej 50cm sygnalizuje obecność pojazdu w garaży odpowiednią ikonką, gdy odległość zmniejszy się poniżej 20cm zadziała przekaźnik i zapala czerwoną kontrolkę która będzie powyżej czujnika, tak aby była dobrze widoczna z samochodu. Projekt dostępny pod linkiem https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=9&t=4823 u mnie będzie tylko czerwona kontrolka, bez zielonej. Aby kontrolka nie paliła się 24h na dobę będę starał dodać się jakiś czujnik światła. Projekt uważam za dość ciekawy, może ktoś się zainteresuje. Na chwilą obecną można wymusić sygnalizowanie na telefon jak pojazdu nie będzie w garażu, ale będzie to sygnalizacja co pewien czas (upierdliwe). Jak projekt Supla dostanie odpowiednią funkcjonalność, będzie możliwość ustawienia aby wysłał tylko raz info jak zmieni się stan.
 4. Pobrałem najnowszą wersję i jest język angielski Tak patrzę jakie urządzenia obsługuje aplikacja. Szok, jest Pace a nie ma Stratos i Verge. To co lepszego miał Pace że się załapał?
 5. Nie masz komunikacji między zegarkiem a komputerem.
 6. Dziś z samego rana dostałem aktualizację.
 7. Kontynuacja na FB: https://www.facebook.com/groups/285443791789476/permalink/868544013479448/ Oraz na Supli: https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=24&t=4724
 8. Nie ma tego w żadnym ROMie, Amazmod trzeba instalować na telefonie i w zegarku. https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/app-amazmod-t3810252 Ale chyba nie ma dla iPhone.
 9. Amazmod, ale nie wiem czy jest na iPhone.
 10. Ale chyba zmodowany system, przynajmniej pamiętam ze tak kiedyś było.
×
×
 • Create New...