Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. A patrzyłeś ma na tej wersji zmodowanej? Tu jest co nieco pozmienianie w stosunku do oryginału.
 3. Było, było. Po prostu gdy doszło do naruszenia alarmu to normalnie dzwonił telefon i nie ustawiałem jakiego właśnie sygnału pod niego. Ale to był pewnie stary Mi Home jeszcze z 4 z przodu
 4. kamlis88

  Amazfit GTR

  Fixa łapie wystarczy raz dziennie synchronizować zegarek z aplikacją amazfit .Wtedy pobierze aktualizacje agps. Ewentualnie synchronizacje zrobić tuż przed aktywnością
 5. Ogólnie to ja nie kojarzę długich powiadomień dźwiękowych. Zawsze to u mnie działało jak to tej pory, z krótką przerwą kiedy to były problemy z powiadomieniami.
 6. alban7314

  Amazfit GTR

  @markel80p A powiedz jak jest z tym gps bo ludzie narzekają że nie łapie fix. Trasy źle wyznacza. Czy testowałeś
 7. Chciałem zrobić to samo, ale przy tworzeniu sceny nie mogę sprawdzić stanu alarmu na HUBie. Na liście nie ma HUBa. Z jakiego poziomu tworzycie scenę?
 8. Last week
 9. Ale jest tam możliwość wybrania jaki ma być dźwięk odtwarzany.
 10. No cóż. Przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam.
 11. ja korzystam z Samsunga S8, ustawiałem wszystkie możliwe powiadomienia - również dźwięk i wibrację i nadal otrzymuję tylko ciche, zwykłe powiadomienie push.
 12. Niestety nie mogę się zgodzić, 2 tygodnie temu jeden z użytkowników napisał do mnie na PW z taką samą prośbą, postanowiłem dać mu szansę i poddać go próbie, niestety Rom wgrał ale egzaminu nie zdał, zachował się jak większość, przyszedł wziął i zniknął nie bacząc na naszą umowę, znając konsekwencję w przypadku nie wywiązania się z niej. I teraz powiedzcie mi jak tu zaufać innemu człowiekowi, dane słowo nic nie znaczy dla większości z was, sytuacja dla niego skończyła się w sposób taki, iż nie zaktualizuje żadnego z 4 zegarków, a tym bardziej nawet jak je sprzeda to nowy właściciel też tego nie zrobi, zablokowałem wszystkie jego zegarki w generatorze kodów bez możliwości ich odblokowania. Najciekawsze jest to, że napisałem mu o tym i miał jeszcze czelność mieć do mnie pretensje o takie potraktowanie, tłumacząc się tym, iż wyjechał na urlop. Szczerze średnio mnie to tłumaczenie interesuje, nie uprzedził mnie o tym fakcie co niestety przyniosło taki a nie inny skutek. Niestety skutki odczują wszyscy, którzy mają podobną sytuację, nie pozwolę się dymać, moje słowo jest dla mnie droższe od pieniędzy, skoro kto jest człowiekiem bez honoru to ja nic już na to nie poradzę.
 13. markel80p

  Amazfit GTR

  na razie użytkuje zegarek normalnie bez sportów i pracuje już 18 dni bez ładowania bez funkcji always on display procent naładowania 52% od samego rana do wieczora na ręce. Jak sprawdzę wersję bez powyższej opcji to następnie sprawdzę z włączonym trybem
 14. Koledzy powiedzcie mi gdzie aplikacja w telefonie zapisuje wszystkie osiągnięcia sportowe? Tylko w telefonie czy jeszcze gdzieś na jakimś serwerze?
 15. Wszystko załączone ale i tak brak dźwięku alarmu. W sensie tego długiego.
 16. chudybws

  Amazfit GTR

  Jak z polskimi znakami i emotkami w powiadomieniach?
 17. Ok. Rozumiem. Więc czekam. Dzięki.
 18. Witam, jak pisałem @Grzegorz zablokował kod gdyż wyczerpał swój limit, o którym jasno informujemy w regulaminie do którego link podajemy przed wygenerowanie kodu na stronie https://xiaomifans.pl/key/ i wyraźnie pisze iż "Akceptuje i instaluje". Więc warto zapoznać się z zawartością owego regulaminu. W tej chwili nie mogę odblokować owego kodu, gdyż widzę powiązanie w kontach na forum. Kod może zostać odblokowany z dobrej woli @Kaudii® Niestety podobne sytuacje zdarzają się ostatnio zbyt często, co widać w tym wątku. Każda prośba o przepisanie kodu jest przez nas weryfikowana indywidualnie, nic nie robimy z automatu.
 19. Witam. Smartwatch kupiłem dla żony na prezent. Kolega lepiej ogarnia te tematy i poprosiłem go o wgranie języka pl. Czy można coś z tym zrobić? Dziękuję bardzo za pomoc.
 20. Lector

  Amazfit GTR

  @alban7314 bardziej zaciekawił mnie GTS i na niego się czaję. Ale zawsze jak siadam do kompa to nie ma już ofert.
 21. alban7314

  Amazfit GTR

  @Lector czy ty kupiłeś GTR ?
 22. Mój roczny Stratos wytrzymuje nadal ponad 5 dni. Zero aktywności tylko powiadomienia, stały pomiar tętna. Do tego aby oszczędzać baterię ustawiłem automatyczny tryb samolotowy pomiędzy 22:00 a 6:00. I tak wtedy śpię więc nie ma potrzeby aby zegarek był połączony z telefonem.
 23. witam, wczoraj próbowałem wgrać Rom do zegarka, to już mój 4 zagarek dowiedziałem się ze limit jest na 3 i na moim koncie już nic nie zrobię. poprosiłem znajomego o zarejestrowanie się na forum i próbowaliśmy wgrać Rom z jego konta i wyskoczył numer seryjny jest zablokowany. nie robię tego zarobkowo tylko jak mnie znajomi poproszą bo wiedzą ze już to robiłem. proszę o pomoc w rozmazaniu tego problemu😥
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...