Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

adamk99

Ustawienia sportowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Czy jest gdzieś jakiś manual do Amazfita ? Pewnych funkcji nie mogę rozgryźć. W ustawieniach sportowych jest taka opcja:" Safe heart rate alert ". Rozumiem to jako bezpieczną granicę tętna. Po jej przekroczeniu zegarek powinien wibrować. Problem w tym, że w trakcie aktywności wibruje co jakiś czas akcentując mi osiągane tętno ( nie odczytałem dokładnie ,zbyt małe literki). Czy można jakoś wyłączyć tę fuckcję? O co tutaj w ogóle chodzi. Następna opcja "Heart region alert" daje się wyłaczyć. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym wyłączyć alert tętna. Tak jak pisałem opcję  Heart region alert" mam wyłączoną, natomiast nie wiem ja wyłączyć " Safe heart rate alert " . W drugiej opcji mogę tylko ustawić tętno i zatwierdzić "ok". Daje się to wyłączyć ? Alert zgłasza mi się w czasie spaceru nawet przy 100 uderzeniach na minutę a granicę mam ustawioną na 165.

Druga sprawa - nie dostaję ponagleń dla ruch. Mam włączoną opcję "Move alert" na "ON". Czy aby to działało zegarek musi być połączony z telefonem ? Co robię żle?

Trzecia sprawa - w ustawieniach jest taka opcja ""Huami Lab" i "PPG Capturing" - co daje włączenie tej opcji?

Bardzo proszę o pomoc

Edytowane przez adamk99

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tam gdzie ustawiasz tętno tam musisz jechać do góry, po pozycji tętna 97 masz opcje wył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

co do drugiego czasami tak jest, wejdź w ustawienia tej opcji i najpierw ja wyłącz potem ponownie włącz powinno pomóc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

co do trzeciego "Huami Lab" to taka dodatkowa zakładka nic w niej szczególnego nie ma poza włączeniem ciągłego pomiaru tętna,

"PPG Capturing"  - to jest właśnie ciągły pomiar tętna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki serdeczne za pomoc ! Lipa z tym manualem. Powinni coś takiego zrobić.

Punkt 2 - dalej mi nie działa, ale może za którymś razem zaskoczy. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta