Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Folia/Szkło hartowane - Matowe


meriox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Miałem pisać swoją opinię na temat wytrzymałości Amazfit w połączeniu z ceramiczną bransoletą.

Ogólnie zestaw użytkowany w naprawdę ciężkich warunkach, bliskie spotkania z metalem (regały, drabiny) z paletami.

Niestety najsłabszym ogniwem jest "ochrona" szkiełka.

  • Jako pierwsze chroniła folia, fajna ale łapię rysy.
  • W drugim etapie poszło szkło hartowane. No niestety pęka na brzegach, taki poszarpany brzeg. Jeszcze nie zdarzyło mi się aby pękło po całości - zawsze brzegi. Najgorsze jest to iż po naklejeniu już pierwszego dnia mogę poszarpać brzeg szkiełka.

Dlatego aktualnie mam naklejoną folię, która jest już porysana a w dodatku od góry zaczyna się odklejać.

Folia jest z GB, szkiełko z allegro. Mam teraz też szkiełko z GB i zobaczymy jak to będzie z tym.

Możliwe ze poprzednie było kiepskiej jakości.

 

Zegarek jak do tej pory przeżył w całości, nawet dość mocne spotkanie z poręczą drabiny przy rozszarpywaniu kartonu. Obudowa zegarka i bransoleta zero rys, pęknięć itp.

Po prostu najsłabsze ogniwo zegarka, to ochrona szkiełka B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Na swoim Mi Bandzie mam naklejoną folię z 3mk i jest nieźle. Idealnie dopasowana i praktycznie niewidoczna. Na chwilę obecną nie mam problemów z odklejaniem.
U żony w Amazficie jest szkiełko z allegro ale nie zakrywa całego szkła zegarka. W związku z tym szukam innego, które pokryje całą powierzchnię. Spróbuję te, które polecił rcenio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.01.2018 o 10:49, Lector napisał:

Aktualnie mam szkiełko od GB https://www.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_924974.html

Jak nardzie wytrzymuje i się jeszcze nie pokruszyło na brzegach - po około miesiącu.

Wnioskuje ze chyba lepszej jakości jest to szkiełko.

Mam te same i polecam wczoraj założyłem i pasują idealnie 

IMG_20180131_111829[1].jpg

Edytowane przez alban7314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Lector przypiął ten temat
  • Lector odpiął ten temat
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...