Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Kaudii

Aplikacje PL dla Pacefied Rom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Przy próbie instalacji powyższych aplikacji/poprawek otrzymuję następujący komunikat:

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb install TrainingPlan.apk
[100%] /data/local/tmp/TrainingPlan.apk
        pkg: /data/local/tmp/TrainingPlan.apk
Failure [INSTALL_PARSE_FAILED_UNEXPECTED_EXCEPTION]

Edytowane przez meriox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz gdzieś napisane że trzeba je instalować,  bo wydaje mi się że napisałem że podmieniaj je przez AC

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Kaudii napisał:

Aasz gdzieś napisane że trzeba je instalować,  bo wydaje mi się że napisałem że podmieniaj je przez AC

Hmm... Szukałem poradnika i nie znalazłem. Myślałem, że instalacja przez ADB zastępuje aplikację.

Możesz przybliżyć w jaki sposób zastępować apk?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 17.12.2017 o 23:29, Kaudii napisał:

temat by umieszczać w nim aplikacje,  które to po podmianie,

Jest wyraźnie napisane jak widzisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkie dzięki. Niby wszystko poszło ok ale podczas aktywności na tarczy mam angielskie i chińskie oznaczenia.

Być może nie wszystkie aplikacje podmieniły się prawidłowo. Chociaż sądząc po bootanimation, która się zmieniła, powinno być ok. Zauważyłem że po instalacji Pacefied w zegarku zablokował się bootloader a wcześniej był zablokowany. Czy zablokowany bootloader blokuje podmianę niektórych plików czy tylko zmianę romu?

IMG-20171226-WA0000.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Blokada BOOTLOADERa blokuje wgranie ROMu, brak ROOTa uniemożliwia podmianę plików.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@meriox

Jeśli fabrycznie miałeś zegarek z romem 1.3.0n (fabrycznie bez zablokowanego bootloadera), to jest normalne że po pierwszej instalacji pacefied bootloader się zablokował.

Pomimo iż ta blokada nie powinna sprawiać problemu z instalacją przyszłych nowych wersji pacefied, to jednak zaleca się odblokować bootloader.

Tak jak napisał @Lector,  blokada bootloadera uniemożliwia instalację innych custom romów niż pacefied, problem z podmianą plików może powodować brak root.

By mieć pewność że dobrze podmieniłeś pliki, zainstaluj android commander i porównaj wielkości ściągniętych plików z tymi które masz w zegarku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, meriox napisał:

Niby wszystko poszło ok ale podczas aktywności na tarczy mam angielskie i chińskie oznaczenia.

IMG-20171226-WA0000.jpg

w 2 poście poprawiona apka HuamiWatchFaces.apk , teraz tarcze podczas aktywności wyglądają  jak poniżej

IMG_20171226_134743.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Kaudii napisał:

w 2 poście poprawiona apka HuamiWatchFaces.apk , teraz tarcze podczas aktywności wyglądają  jak poniżej

IMG_20171226_134743.jpg

Dzięki, już wszystko gra. Wcześniej podmieniałem plik z trzeciego postu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie pytanie @Kaudii i @Lector na początku tego postu udostępnili aplikację HuamiWatchFaces.apk na zegarek, i tu pytanie który plik podmieniać od @Kaudii czy od @Lector ? Czym one się rożnią?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, rcienio napisał:

Takie pytanie @Kaudii i @Lector na początku tego postu udostępnili aplikację HuamiWatchFaces.apk na zegarek, i tu pytanie który plik podmieniać od @Kaudii czy od @Lector ? Czym one się rożnią?

Pozdrawiam

Jak podmieniłem od Lectora to w niektórych miejscach miałem chińskie ślaczki. Podmień ten z drugiego postu od Kaudiiego i nie będzie problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, rcienio napisał:

Pozdrawiam

Gdybyś czytał wątek uważnie wiedział byś który i dlaczego, wgraj mój z 2 posta i będzie ok,

a zadanie domowe dla ciebie, czekam na odpowiedź dlaczego mój,  bo będzie Warn za zawracanie głowy i nie czytnie tematu,

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Kaudii przez świeta trochę mnie mineło... Sorry

W dniu 26.12.2017 o 21:36, meriox napisał:

IMG_20171226_134743.jpg

Edytowane przez rcienio
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

brawo, ominął Cię Warn, na przyszłość zanim zadasz pytanie przeczytaj cały wątek, na Forum jest naprawdę mnóstwo informacji

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Kaudii Po zamianie HuamiWatchFaces.apk zniknęła mi data z niektórych tarcz :\ Nawet podczas edycji nie można jej wybrać. Jak to naprawić ?

Edytowane przez TheEliot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziwna sprawa, bo ja mam na każdej tarczy datę, nic nie zniknęło, boję się że musisz przywrócić ustawienia fabryczne i zrobić wszystko od nowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie również ok z datami, a tarcz ostatnio trochę zmieniałem...........

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta