Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Aplikacje PL dla Pacefied Rom


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

@Kaudii oraz @Lector robią apk do podmiany bazując na tarczach które są w romie.

Ja np ostatnio zmieniałem tarcze kilka naście razy bo szukałem tej która najbardziej mi podpasuje i wszystko było ok.

Jak widać są wyjątki od reguły i nie sądzę by wszystko dało się przewidzieć i na wszystko było lekarstwo, tym bardziej że tarcz są tysiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie wiem dlaczego ma nazwę po chińsku ale to jest chyba "spirit" czy jakoś tak. Błąd polega na tym, że tam gdzie jest data jest licznik kroków i na liście "widgetów" nie ma daty. Nie zapisuje teraz tarczy żeby nie podmieniać co chwila apk. Na innych tarczach po prostu znika :\

screenshot--223909,14.png

screenshot--204949,79.png

screenshot--224225,10.png

screenshot--224236,36.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz telefon do kompa, uruchom cmd jako administrator i wydaj komendę:

adb shell rm -rf /data/dalvik-cache

To czyści cache, po tym zegarek powinien uruchomić się ponownie. Jeśli sie nie zrestartuje samoczynnie to wydaj komendę:

adb reboot

Pomieli dość długo więc sie nie przejmuj.

 

EDIT:

Podłącz zegarek do kompa:)

Dzięki @Lector

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko android i wszyscy pchamy w niego różne modyfikacje a następnie prosimy o pomoc !!! Już pisałem, że przerabiałem takie i  rożne inne nieprawidłowości po zabawach z podmianami a powrotu nie ma do stabilnej pracy zanim nie postawisz zegarka na nowo. Tak uważam i szkoda czasu na czyszczenie komendami bo nikt nie wie co podmienił tak na dobrą sprawę. Dodam że podoba mi się ta zabawa z tarczami itp jednak należy spodziewać się w końcu z potrzebą przywracania zegarka do stanu czystego poprzez wgranie na nowo czystego softu. Do dziś nikt nie wie jak zrobić polski na tarczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby podmieniać pliki np.

TrainingPlan.apk

WearHealth.apk

HuamiWatchFaces.apk

od @Kaudii niestety muszę używać androida commander-a lub za pomocą skryptu @Lector ale jak  to zrobić gdy nie mam Windows-a a tylko linuxem...

Po komendzie np.

adb push TrainingPlan.apk /system/app/TrainingPlan/

dostaję odpowiedz Read only file system

Dostęp do root odblokowałem.

Ma ktoś jakieś pomysły?

  • Lubię to 26
  • Dziękuję 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector odpiął ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...