Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Piwek

[ROM]PACEficator Project. STOCKfied

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Albin napisał:

Czy to są te same apki z innego wątku? Jeśli tak to w wersji 1.3.5 nie działają.

nie to są apki z Tego Romu od Saratogi które są podmieniane przy zmianie na PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeszcze ich nie sprawdzałem, ale dodawałem Twoje grafiki do PF pamiętasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby nie było błędu apki zdrowie zalecają factory reset.

Co tracę robiąc factory reset poza ustawieniami? Zapisane w zegarku kroki, aktywności, sen też, czy po połączeniu ze smartfonem zegarek sobie pobiera to co było zsynchronizowane i to wraca na czysty system?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, zainstalowałem i ja :)

I................... wracam do PF, nie warto tego instalować. Błędy takie jak u wszystkich, język mieszany i wywalająca się aplikacja (factory reset nie chciało już mi się robić by sprawdzić czy się polepszy)

Do spolszczenia z poziomu PF daleko im brakuje, może za kilka tygodni chłopaki to dopracują.

P.S

Betatesterów mają do du................ :) że wypuścili taki rom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moim zdaniem nikt Wersji PL nie testuje skupili się na 3 podstawowych językach a reszta jak wyszło tak wyszło, takie moje zdanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli z takim podejściem nawet za kilka tygodni nie będzie warto tego instalować.

P.S

Nie potrzebnie robią show z tym multi.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczytałem na xda i widzę ze nie tylko z polskim językiem są problemy.

Chłopak chyba szuka królików doświadczalnych. W ten sposób nie będzie miał wielu zwolenników.

Jeśli chcecie mieć w pełni funkcjonalny rom z polskim językiem, to nie warto instalować tego badziewia.

To tyle na temat tego romu z mojej strony :)

P.S

@Lector, widziałem Twój post - masz rację :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po instalacji trzeba zarobić factory reset żeby aplikacja zdrowie nie wywalala błędu. Poziom tłumaczenia trochę gorszy nizcna PF ale dla mnie wystarczający. Dziala synchronizacja ze Strava ale niestety na apce ze sklepu Play nie mozna się logować na konto Xiaomi trzeba założyć nowe konto lub logować sie przez fb lub google. Jeśli nie będzie jakichś niespodzianek w działaniu to zostanę na tym sofcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowałem ostatnia odsłonę, do bani totalnej :( Raczej ktoś nie wie co to porządnie dopracowany ROM :)

Wracam do ostatniego 7KAV ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja testowałem go w praktyce.  Instalacje zrobilem w/g jego zaleceń, po kolei z hard resetem i z wipe po aplikacjach itd (wiecej w instrukcji) .

Wszystko działa jak należy, żadnego przyciecia, nic sie nie wykrzacza a GPS zlicza praktycznie identycznie jak endomondo - na 11km biegu 70m róznicy przy czym start byl odpalany na zegarku jako drugi więc wskazania w zasadzie identyczne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Używam i jestem zadowolony, żadnych błędów nie uświadczyłem (zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją).
Nie mam porównania do innych customów, tylko do stocka jak na razie. Na Paceficatorze interfejs wydaje się być bardziej responsywny.
Tłumaczenie jest na dobrym poziomie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak na razie zaskakujaco dobrze trzyma mi bateria na tym romie. Na razie 3 dni i 22 godziny i jeszcze zostało 44% baterii. Wczesniej wytrzymywał max 5 dni.

Żeby nie było tak różowo to mam problem z połączeniem z telefonem po pracy w trybie samolotowym. W nocy używam automatycznego trybu samolotowego. Niestety po wyłączeniu tego trybu zegarek łączy sie z telefonem dopiero jak go odblokuję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A od wczoraj jest nowa wersja, własnie instaluję. 1.6 już była ok, tłumaczenia jak w pacefied.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo ten Rom w znacznej mierze korzysta z moich tłumaczeń od PF, bo wersję systemu US to tak naprawdę posiadają rzeczy, które w PF były kilka tygodni wcześniej. Tak to dokładnie wygląda. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można zmienić tłumaczenie w kolejnej wersji żeby zamiast komunikatu "wszyscy się dogonili" pokazywało się jak w poprzednich wersjach "brak powiadomień" przy przesunięciu na głównym ekranie palcem w górę i braku wiadomości?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta