Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Developer

Bo ta wersja bazuje na wersji Oficjalnej deweloperskiej z rynku China, wersja w GP to wersja Stable na rynek USA i dlatego też tak jest, to samo jest z wersjami oprogramowania na zegarek,  wersja CN zawsze jest o wiele bardziej do przodu od wersji US. Czy rozjasniło Ci to trochę tę kwestię?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja ładnie się zainstalowała na poprzednią polską wersję i synchronizuje się ( wcześniej miałem problem z aktualizacją, występował błąd synchronizacji). Jednakże aplikacja wskazuje inne wartości przebytych kroków oraz nie wyświetla liczby dni od ostatniego ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
2 godziny temu, dancake napisał:

Aplikacja ładnie się zainstalowała na poprzednią polską wersję i synchronizuje się ( wcześniej miałem problem z aktualizacją, występował błąd synchronizacji). Jednakże aplikacja wskazuje inne wartości przebytych kroków oraz nie wyświetla liczby dni od ostatniego ładowania.

To może być wynikiem nie pełnej synchronizacji ze względu na blokadę regionalną,  zalecam wylogowanie się, wyczyszczenie danych aplikacji, użycia aplikacj do proxy np jak w 1 poście i stworzenie Proxy przez USA i dopiero zalogowanie się, powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, wczoraj było ok, dziś nie synchronizuje, dane ładowania ok. Odinstalowałem aplikację, wyczyściłem tel. Nowa instalacja i kroki dalej zero, pozostałe dane do wczoraj pobrał bez problemu, brak tylko kroków z dziś. 

Edytowane przez goblin1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector przypiął ten temat
  • Lector odpiął ten temat
  • Lector zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...