Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

O Witam wszystkich  w nowym wątku  poświęconym kolejnej aplikacji, którą cześć z nas używa. Z racji tego, iż nie ma w niej również naszego ojczstego języka postanowiłem go dodać. Prace zostały rozpoczęte czego dowodem są poniższe zdjęcia. 

Nie udostępniam jeszcze apki do testowania bo to bardzo wczesna alpha, więc spolszczonych jest niewiele rzeczy, a aby zobrazować ile to podam tylko jedną wartość, ponad 3600 wpisów o długości od 1 do 40 słów.

Screenshot_2017-12-02-23-47-33-382_com.xiaomi.smarthome.thumb.png.d9231c482dfcdfff3f3204ad18b9aa53.pngScreenshot_2017-12-02-23-47-41-256_com.xiaomi.smarthome.thumb.png.014601a4baa1713474be96ae53754136.pngScreenshot_2017-12-02-23-47-46-758_com.xiaomi.smarthome.thumb.png.b066b7338ba5b4ba5a2018c7a55333d3.png

indeks.jpg.05d72faec2ee7024784e547bbe124fab.jpg  Masz ochotę postawić piwo - 

Ukryta Zawartość

Polub lub odpowiedz na ten temat, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Like 30
  • Thanks 10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musze tu ostudzić zapał co niektórych.

Aplikacja będzie po Polsku, ale pluginy - aplikacje do konkretnych urządzeń już nie.

Pluginy Mi Home pobiera na bieżąco z serwera.

Jest opcja, aby pobrać pluginy przetłumaczyć i ręcznie podmieniać. No ale zabawy co nie miara.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prace trwają, ale jak zauważyłeś doszło kilka innych kwestii,  które się już pojawiły bądź niebawem pojawią, do tego każdy z nas pracuje, ma rodzinę i zbliżające się święta. Dlatego też wybacz jeśli czujesz się rozczarowany faktem,  iż tej konkretnej apki nie ma jeszcze w PL, ale zapewniam, iż projekt nie został zamieciony pod dywan a jedynie uznałem,  że są ważniejsze kwestie do zroienia, a i na dokończenie tego projektu znajdzie się niebawem czas.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziękuję za Waszą pracę

nie czuję się zawiedziony i rozumię jaki jest okres.... zbliżające się Święta

pytałem tak z ciekawości

cieszę się jak dodajecie jakieś zmiany ... Ty @Kaudii @Lector i kiedyś @S3V3N.

ŻYCZĘ UDANYCH ŚWIĄT

i dzięki za Waszą prace

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

postanowiłem zawiesić projekt spolszczenia tej aplikacji, ostatnio średnio co 2 dni nowa wersja a w niej kolejne zmiany , w takim tempie nie jestem w stanie zmian poprawiać a co dopiero dokończyć spolszczenie, ostatnio mam mniej czasu co niestety skutkuje wolnym postępem w pracach

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale po co, to informacja dla userów, żeby nie pytali kiedy, prace trwają ale bardzo powoli niestety, za to na pocieszenie trwają już testy Amazfit Watch 2.0.2. PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta