Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

chudybws

Amazfit Pace- pytania ogólne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Myślę że problem leży albo po stronie aplikacji na ios lub samego iPhona. Po kolejnym przywróceniu do ustawień fabrycznych zarówno iPhona jak i zegarka pierwsza synchronizacja i pierwsze przesłanie treningu odbyło się szybko i bezproblemowo. Kolejne synchronizacje aktywności albo pokazywały wcześniej wspomniany błąd H02 lub po komunikacie o udanej synchronizacji i tak nie było widać treningu, kroki, tętno i sen przy każdej synchronizacji były widoczne i aktualizowane.

Problem zniknął kiedy na telefonie z androidem zainstalowałem aplikację Amazfit Watch ze Sklepu PLAY i z nimi zsynchronizowałem zegarek. Każda aktywność i wszystkie inne dane synchronizują się błyskawicznie i bez problemu. 

Mam też zegarek TomTOM Spark 3 Cardio i ten zarówno na ios jak i na Androidzie synchronizuje się błyskawicznie i bez problemu. Ale z uwagi na to że Amazfit podoba mi się bardziej to przechodzę na Androida. :) Jakby był ktoś zatem chętny to do sprzedania mam iPhona 6s 128GB i Tomtom Spark 3 Cardio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś ma też miał problem z restartowaniem się zegarka gdy naciśniemy przycisk zegarka , gdy wciśniemy mierzenie pulsu. Rom pace najnowszy.? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie po wciśnięciu przycisku mimo trwającego pomiaru wraca do tarczy. Zrestartuj i sprawdź jeszcze raz.

Czy tylko wtedy ci rebootuje?

Jeśli to częste - to ja bym na świeżo zainstalował rom, by być pewnym bezbłędnej instalacji, gdy nadal będzie szwankować to ... wina sprzętowa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, Artmaniak napisał:

U mnie po wciśnięciu przycisku mimo trwającego pomiaru wraca do tarczy. Zrestartuj i sprawdź jeszcze raz.

Czy tylko wtedy ci rebootuje?

Jeśli to częste - to ja bym na świeżo zainstalował rom, by być pewnym bezbłędnej instalacji, gdy nadal będzie szwankować to ... wina sprzętowa...

Naszczęście wyłączenie go i włączanie pomogło wszystkie dolegliwości ustąpiły

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam. Obecnie mam Stocka w wersji International. Wszystko pięknie śmiga ale brakuje mi Mi Home. Rozumiem, że ja wgram ROM PF to tracę automatycznie możliwość eksportu treningów do Strava? Zależy mi na eksporcie danych ale  jak tak  czytam tematy to nie ma złotego środka i wersji CN export tylko do Mi Fit?

Edytowane przez godeath

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo Strava , albo Mifit. Kwestia wyboru aplikacji na tel. Nie razem.

Oczywiście przy PF spolszczonym.

Ja używam apkę z GP dla STRAVA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Artmaniak napisał:

Albo Strava , albo Mifit. Kwestia wyboru aplikacji na tel. Nie razem.

Oczywiście przy PF spolszczonym.

Ja używam apkę z GP dla STRAVA.

Czyli na na PF dogrywam tylko Apke Stravy z GP na telefonie tak i tam ściągam treningi? Ale Mi Fit może zostać bo mam np. wagę od Xiaomi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałem "albo jedno albo drugie"

Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze ;)

Oczywiście mówię o synchro przez apkę amazfit.

Sama aplikacja MiFit daje radę sparować z zegarkiem jak poniżej. 

5a63d3ea8a436_Capture_2018-01-21-00-39-17.thumb.png.2c73c3cfb051c4f18c50ab3003fd1137.png

Capture+_2018-01-21-00-41-06.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Artmaniak napisał:

Napisałem "albo jedno albo drugie"

Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze ;)

Jest gdzieś na forum bo nie widzę poza apk z samego zegarka? Kończę ładować zegarek i mam już kod na unblocka. Zaraz zaczynam zabawę ;)

Edytowane przez godeath

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak włączyć wifi, żeby połączenie było dostępne dla innych aplikacji ? Jak ustanowię połączenie w ustawieniach i przejdę do aplikacji, uruchomię apkę korzystającą z wifi, to połączenie jest już nieaktywne. Mam wgrany PACEfied 1.2.48h

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.12.2017 o 13:18, Kaudii napisał:

tak jest, myślę że wynika to z tego, że masz możliwość odrzucenia połączenia bądź jego wyciszenia i zapewne producent założył, że pokazywanie nieodebranych połączeń w tym wypadku jest zbędne bo zegarek informuje cię o nadejściu połączenia

A jak wyłączyć to żeby się nie pokazywało połączenie na zegarku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ustaw w powiadomieniach w aplikacji Amazfit by nie było powiadomień z telefonu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Kaudii napisał:

ustaw w powiadomieniach w aplikacji Amazfit by nie było powiadomień z telefonu

no już to zrobił i dalej nic jak było tak było

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

muszę pokombinować i zobaczyć , mnie te powiadomienia są akurat potrzebne więc nie szukałem ich wyłączenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Kaudii napisał:

muszę pokombinować i zobaczyć , mnie te powiadomienia są akurat potrzebne więc nie szukałem ich wyłączenia

u mnie wygląda to tak jak na obrazu niżej nie mam zaznaczonych powiadomień telefonu a i tak się pojawiaja

Screenshot_20180211-160432[1].png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta