Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Kaudii

Amazfit Watch 2.0.1-play z GP - wersja PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Postanowiłem zrobić wersję PL aplikacji Amazfit Watch z GP,  prace nad językiem PL zostały zakończone,  kwestie testowe również.

Ważne

Wersja PL na bazie wersji z GP wymaga odinstalowania wersji oryginalnej, niestety nie instaluje się na nią, ze względu na inny podpis publiczny.

Wersja 2.0.1-play-PL zgodna z oryginałem, co do zawartości i grafik,  jedyne co to jest dodany język PL,

reszta jak w oryginale, pomoc jest w wersji Angielskiej.

Życzę bez problemowego użytkowania.

Screenshot_2017-12-16-10-21-47-660_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.d5a0552769db10b786b6018bdd6cc2a0.pngScreenshot_2017-12-20-09-34-38-868_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.94e18477916f0be17f22bac4c1b10bc3.pngScreenshot_2017-12-16-10-21-34-291_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.bb1c30b0b65d2ebc2bf444f38c8b2c6b.png

Screenshot_2018-01-08-23-02-12-322_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.041c4d58750633cc9ba8098e7b032def.pngScreenshot_2017-12-25-22-43-00-996_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.2d70be867469401f1d0b1f68f465c50a.pngScreenshot_2017-12-25-22-42-50-937_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.4cc4b6998176ca784fc2943910e16bc5.png

Ukryta Zawartość

Polub lub odpowiedz na ten temat, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Dziękuję użytkownikom: @tomiq75, @sikorex, @jjarik, @Makus, @robertg, @Ozimaster, @KrisZgr, @slawoll za chęć pomocy w przetestowaniu tej wersji aplikacji.

Ukryta Zawartość

Masz ochotę postawić piwo - 

Ukryta Zawartość

• Like 16
  • Thanks 14

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś plusy w stosunku do wersji CN? 
Rozumiem brak logowania kontem xiaomi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Właśnie sprawdziłem 

Synchronizacja ze strava działa 

Przestała działać synchronizacja mifit. 

I brak historii... 
Aplikacja działa prawidłowo, lecz jednak wróciłem do wesji DEV CN... ze względu na kontakty z MiFit...

Edytowane przez tomiq75

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla tych co mało czytają. W skrócie różnice pomiędzy dwoma apkami CN i tej z GP....

Wersja z GP:

- logowanie z kontem google itp, paruje się z zegarkiem który ma ROM US,  synchronizacja ze strava.

Wersja z CN:

- logowanie z kontem xiaomi, paruje się z zegarkiem który ma ROM CN (np Pacefied), synchronizacja z mi fit.

Są tacy którzy używają oryginalnego romu US, oraz wolą synchronizację swoich wyników sportowych ze strava. Dla tego @Kaudii zdecydował się na tłumaczenie też wersji aplikacji z GP. 

P.s

U mnie aplikacja działa poprawnie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że zainteresowania wersją z GP z interfejsem PL nie ma, no cóż będzie mniej roboty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem zainteresowany, ale na razie nie mam czasu na sport. Jedynie jakiś krótki spacer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chodzi o sport tylko o sprawdzenie działania aplikacji i o błędy, czy występują czy nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zainstalowałem u żony - która ma PACE oryginalny  - tak na szybko

synchro jest, działa poprawnie, stravę aktualizuje , żonka się cieszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Synchronizacja z MiFit działa trzeba tylko sie zalogować przez te same konto np przez Facebook. Niestety nie ma wtedy dostępu do danych z konta Xiaomi.

Edytowane przez Piwek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Piwek napisał:

Synchronizacja z MiFit działa trzeba tylko sie zalogować przez te same konto np przez Facebook. 

o to ciekawe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Kaudii napisał:

Nie chodzi o sport tylko o sprawdzenie działania aplikacji i o błędy, czy występują czy nie

Mam teraz ROM od Saratogi. Widzę że go dopracował i wstawił w niego app z Twoimi tłumaczeniami. Wyślij mi to, potestuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok panowie, w tym momencie kończę nabór do testowania, osoby które zgłosiły się do tej chwili, wysyłam apkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za możliwość testu.

Posiadam wgrany 

Ukryta Zawartość

.

Usilnie szukałem wszelkich błędów literówek nic nie znalazłem no może tylko jeden nic nie znaczący. W zakładce o aplikacji na samym dole jest  kilka literek nie w kolorze czerwonym.:D

Amazfit Watch działa bez problemów

Mifit działa bez problemu

Strava działa  ,ale jęz angielski nie dla mnie

Jedyne problemy jakie miałem na wszystkich 3 apkach ,to pierwsze logowanie (rejestracja) w moim przypadku musiało odbyć się z konta facebook. Z google coś nie chciało albo pomyliłem hasło.

Ja jestem zadowolony ze spolszczenia i przy niej zostanę zawsze to trzy aplikacje(może strava kiedyś się przyda) a nie dwie.

Minusem zmiany na Amazfit Watch 2.0.1 jest utrata danych aktywności ,ale ja posiadam krotko zegarek więc nie będę:(

Trzeba by pomyśleć nad kopią tych danych może się da.

ps. gdzieś widziałem możliwość postawienia Ci piwa w podziękowaniu?

• Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zobacz do pierwszego postu na dole

Edit :

Widzę, że znalazłeś :) , dziękuję bardzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta