Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak widać ściema z tym angielskim. Czekam w takim razie do marca. Jedynkę odsprzedałem wczoraj. Poza wyglądem przybyło trochę nowych funkcji, chociaż bebechy te same.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego chyba warto popróbować czy da się przenieść ROM z 2-ki do 1-ki. Jeśli komuś nie zależy na wyglądzie 2-ki a chce mieć funkcje to idealne połączenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bootloader już mam odblokowany, roota na stałe nie mam, bo ten od Pace nie do końca pasuje, ale można za jego pomocą zrobić roota chwilowego na czas podmiany plików. Wiem,  że tak się  da bo dzięki niemu mam już w części Rom z PL. 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam.

mam pytania odnośnie ROM 2.0.8.0 dla AmaFit sport 2 . Czy jest może gdzieś ten ROM do pobrania?

Edytowane przez Tarano

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niestety nie ma, aktualizowałem z poziomu zegarka, a czemu go potrzebujesz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może będziesz miał radę na mój problem.

Dostałem zegarek z chin no i cały był po chińsku, więc za pomocą ADB zmieniłem mu język na EN (setprop persist.sys.language en), niestety teraz mam cały czas komunikat "Unfortunatley, Launcher has stopped" i nic oprócz tarczy zegarka w nim nie działa. Próba powrotu przezz "setprop persist.sys.language zh" lub  ch lub  cn lub zn. nie przyniosła żadnego skutku. 

Pomyślałem, że może update do najnowszej wersji ROM trochę go ożywi. Niestety ani z samego zegarka, ani  z poziomu aplikacji tel nie mogę go updateować.

Może jest jakaś opcja, zęby wrócić do chińskiego albo uzyskać hybrydę jak na Twoich filmach ? albo powrót do ustawień fabrycznych? Tylko nie bardzo wiem jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobierz

Tam przy instalacji custom romu (opcja 5) masz wybór języka (podmenu 2), sprawdź chiński, angielski chyba nie działa z tego co @Kaudii pisał. Bo jeżeli masz oryginalny rom to na pewno nie ustawisz polskiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, Tarano napisał:

To może będziesz miał radę na mój problem.

Dostałem zegarek z chin no i cały był po chińsku, więc za pomocą ADB zmieniłem mu język na EN (setprop persist.sys.language en), niestety teraz mam cały czas komunikat "Unfortunatley, Launcher has stopped" i nic oprócz tarczy zegarka w nim nie działa. Próba powrotu przezz "setprop persist.sys.language zh" lub  ch lub  cn lub zn. nie przyniosła żadnego skutku. 

Pomyślałem, że może update do najnowszej wersji ROM trochę go ożywi. Niestety ani z samego zegarka, ani  z poziomu aplikacji tel nie mogę go updateować.

Może jest jakaś opcja, zęby wrócić do chińskiego albo uzyskać hybrydę jak na Twoich filmach ? albo powrót do ustawień fabrycznych? Tylko nie bardzo wiem jak.

połącz zegarek z kompem i w adb zmień język na chiński i wszystko wróci do normy, angielski nie działa do końca prawidłowo, ja już mam 95% w PL :D

Sorry za jakość filmiku ale na prę-dce go robiłem telefonem i nie wszystko wyszło jak powinno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próba powrotu na Chiński przez "setprop persist.sys.language zh" lub  ch lub  cn lub zn. nie przyniosła żadnego skutku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

powinna, bo też tak miałem, po zmianie języka trzeba zrobić reboot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo mój tools

albo komendy:

adb shell setprop persist.sys.language zh
adb shell setprop persist.sys.country CN

OBIE

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ta komenda załatwia sprawę

adb shell setprop persist.sys.language zh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak grzebałem z romami oryginalnym i recovery wiem ze country też miało znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak masz więcej języków to tak, też zależy czy użył obu komend do zmiany języka i regionu czy  tylko do zmiany języka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

udało się :)

jak użyłem obu komend to pomogło.

Dzięki :)

Edytowane przez Tarano
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widoczne użyłeś obu do zmiany języka, ja użyłem tylko pierwszej bo w przypadku oryginalnego softu ona wystarcza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A kiedy planujesz udostępnić wersję PL dla Amazfit 2? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta