Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

siwyjac

Synchronizacja MiFit z Amazfit Pace jest możliwa!

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że to działa i pisaliśmy już o tym na tym forum:

Sednem jest odpowiednia (chińska) wersja Amazfit Watch, która wie o Mi Fit (niskopoziomowo ujmując korzysta z chińskiego API). Tutaj jest podana wersja APK dla Androida.tem można wrócić do normalnego regionu  A na iPhone tak nie da się więc trzeba na czas instalacji i pierwszego zalogowania się zmienić region na Chiny.

Natomiast nie jest możliwa synchronizacja zegarka z samą aplikacją Mi Fit. Zawsze musi pośredniczyć Amazfit Watch, który zapisuje dane do chmury Xiaomi a Mi Fit tylko jest stamtąd odczytuje a nie z zegarka i tak właśnie wygląda taka synchronizacja. Bezpośrednio z Mi Fit można zsynchronizować tylko BIP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opcja ta działa już na oryginalnym room 1.35, bez zmiany apki AmazfitWatch. Ja używam apki ze sklepu Play 1.7. Trzeba ściągnąć ostatnią wersję aplikacji MiFit 3.2.2, zainstalować i co ważne zalogować się przez to samo konto, co na aplikacji AmazFit Watch. Ja w obydwu aplikacjach logowałem się za pośrednictwem konta gogle i synchronizacja nastąpiła. Za pośrednictwem konta xiaomi również można osiągnąć ten sam efekt. Przeniosło  aktywności, sen, kroki, limit kroków jedynie czego brakuje i nie wiem dlaczego "brak danych tętna".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam najnowszy ROM PACE + Amazfit PL 2.0.1 i MiFit by MrTomi-3.2.2-PL.

Zegarek działa ok, Apka Amazfit też. Sparowałem się bez problemu w MiFit, ale nie synchronizuje danych z apki Amazfit. 

Na obu apkach jestem zalogowany kontem Xiaomi.

Gdzie szukać przyczyn?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie działa spróbuj jeszcze raz sparować z mifit. Amazfit nie pobiera danych z apki amazfit do mifit. Tylko synchronizuje się z mifit z zegarkiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałem parować dwukrotnie i myśli myśli z napisame synchronizacja po czym zostaje 0 .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podczas synchronizacji z MiFit wyłącz tryb samolotowy w zegarku. Powinno pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta