Skocz do zawartości

Artmaniak

Beta Tester
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

72 Doskonały

2 obserwujących

O Artmaniak

Ostatnie wizyty

210 wyświetleń profilu
 1. Dodatkowe aplikacje

  fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)
 2. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  wiem, tylko chwalę Was za gotowość do testów i ryzyka - bez podtekstów i uszczypliwości - pochwaliłem i tyle
 3. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  @S3V3N Zajefajnych masz testerów. Szacun Wszystkim.
 4. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  Jak bootanimacja ? Przeszła ? ruszyło ?
 5. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  kurna , mimo że roboty full to jak @Kaudii przejdzie (bo na prawdę mam coś innego do roboty) ,to też się skuszę ...
 6. Amazfit Watch 2.0.1-play z GP - wersja PL

  zainstalowałem u żony - która ma PACE oryginalny - tak na szybko synchro jest, działa poprawnie, stravę aktualizuje , żonka się cieszy
 7. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Napisałem "albo jedno albo drugie" Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze Oczywiście mówię o synchro przez apkę amazfit. Sama aplikacja MiFit daje radę sparować z zegarkiem jak poniżej.
 8. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Albo Strava , albo Mifit. Kwestia wyboru aplikacji na tel. Nie razem. Oczywiście przy PF spolszczonym. Ja używam apkę z GP dla STRAVA.
 9. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  U mnie po wciśnięciu przycisku mimo trwającego pomiaru wraca do tarczy. Zrestartuj i sprawdź jeszcze raz. Czy tylko wtedy ci rebootuje? Jeśli to częste - to ja bym na świeżo zainstalował rom, by być pewnym bezbłędnej instalacji, gdy nadal będzie szwankować to ... wina sprzętowa...
 10. Wasze czasy na baterii z rożnymi ustawieniami Amazfit Pace

  BT _ np. Samolocik GPS chodzi tylko w trakcie aktywności sportowej
 11. IP67 Pace a woda

  miałem doświadczenia praktyczne - w xperii z3 compact - jak sam wymieniłem sobie "niewymienialną" baterię (również rozklejając obudowę za pomocą strumienia gorącego powietrza - tak się robi w serwisie, wyjmując po kolei bebechy włącznie z ekranem itd) straciłem jednak szczelność ( test czujnika ciśnienia wykazywał tylko minimalne różnice ), za drugim razem (jak wymieniałem zbity ekran...skleiłem obudowę klejem bezbarwnym silikonowym Pattex dokładniej i złapałem szczelność na czujniku ciśnienia (zauważalną) (choć...szczelności nigdy potem nie sprawdzałem na basenie)
 12. Amazfi 2

  nowa informacja o Pace 2 w wersji US [Ukryta Zawartość]
 13. IP67 Pace a woda

  Mówi że użył ciepłego powietrza by rozkleić . Tak się ogrzewa urządzenia sklejone jak nowe telefony, zegarki tablety itp. Klej puszcza, potem plastikową kostką do gitary podważasz i rozcinasz gluty kleju by otworzyć "nieotwieralne" urządzenia.
 14. IP67 Pace a woda

  Tak przypadkiem znalazłem na YT sekcję zwłok Amazfita...Sporo ciekawostek... Kto zna portugalski może przetłumaczy... Bo napisy automatyczne tylko rozsmieszają.
×