Skocz do zawartości

nocad

Fan
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny
 1. W przypadku zegarka CN pierw instalujemy aplikację Amazfit Watch CN, gdy mamy już sparowany zegarek należy odinstalować aplikację Amazfit Watch CN i zainstalować aplikację Amazfit Watch z GP, w której jest opcja dodania konta Strava.
 2. Miałem ten sam komunikat. Tez miałem problem z wejściem w Fastboot za którymś razem udało się.
 3. Też to przeszedłem. Za drugim razem się udało.
 4. Amazfi 2

  Zegarek przyszedł w wersji 2.0.10.0 wgrałem na to 2.0.8.0 PL. Działa bez obaw.
 5. Wygląda, że wszystko działa ok. Jedyna rzecz która mnie zastanawia to GPS, wg zegarka przebiegłem 15 km a po synchronizacji ze Stravą wyszło 13,7 km. Pozostałe parametry jak tempo czy wysokości też nierealne. W wersji 2.0.8.0 takiej różnicy nie było. Będę testował dalej.
 6. nie bardzo kumam z tego filmiku jak to zrobić? jak przytrzymuje przycisk uruchamia się ponownie na logo OK, udało się. Instaluje ponownie 2.0.11.1
 7. U mnie się coś niestety nie powiodło w trybie fastboot zegarek się zrestartował, obecnie mam tylko logo i dalej zero pomysłu.
 8. Witam,  z 2.0.11.1 coś poszło nie tak, zaraz po wejściu w fastboot zegarek sie zrestartował, wszystko niby działo sie do końca z instalacją a zegarek wisi mi na logo i to chyba jego koniec.

  1. Kaudii

   Kaudii

   Pisz w wątku od Romu, bo naprawdę zablokuje możliwość pisania do mnie wiadomości  z tego też mogą skorzystać inni, a podanym jest o tym już info,  w wątku od 2.0.8.0 i od 2.0.11.1

 9. Amazfit Watch 2.0.3 -play z GP - wersja PL

  niestety wywala mi błąd przy logowaniu przez FB
 10. Witaj,

  Kaudii sprawdź proszę czy pod linkiem do 2.0.11.1 jest właściwy plik, pobrałem i po aktualizacji mam dalej 2.0.8.0

   

 11. Jestem po aktualizacji. Wszystko wporządku. Wielkie Dzięki. kurcze dalej mam 2.0.8.0 ?? Kaudii sprawdź czy to właściwy plik chyba że ja coś pomieszałem
 12. Amazfit 2 rom

  Już jest [Ukryta Zawartość]
 13. Amazfi 2

  Pierw parujesz zegarek z chińską aplikacją Amazfit Watch, potem trzeba ją odinstalować i zainstalować aplikację z Google play.
 14. Amazfi 2

  Już się połapalem to przez chińskie krzaczki, zamiast zapisać odrzucałem. Też zmieniłem na 2.0.8.0 PL i nawet połączyłem że Stravą. Nic więcej nie potrzeba.
×