Skocz do zawartości

Michal

Fan
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. Amazfi 2

  Ok, jasna sprawa, że trzeba ściągnąć Chińską apkę. Jak tylko dostać się do Chińskiego sklepu? Zakładać nowe konto w chińskim adresem? Jakimś VPNem? Wybaczcie, jeśli pytanie jest banalne w swojej naturze.
 2. Cześć, Mam nastepujący problem. Po uruchomieniu zegarka pokazuje się kod QR. Próba sparowania zegarka z aplikacją w telefonie kończy się fiaskiem (na androidzie dostaję info, żebym ściągnął apkę z "China mainland app store", na iOS wyskakuje info o błędzie skanowania. Jedyna funkcja, która działa w zegarku to tarcza z cyferblatem (po przysłonięciu całego zegarka). Naciśnięcie któregokolwiek przycisku powoduje powrót kodu QR. Spotkał się może ktoś z takim problemem? Z góry dziękuję za pomoc!
 3. Amazfi 2

  Cześć, Mam nastepujący problem. Po uruchomieniu zegarka pokazuje się kod QR. Próba sparowania zegarka z aplikacją w telefonie kończy się fiaskiem (na androidzie dostaję info, żebym ściągnął apkę z "China mainland app store", na iOS wyskakuje info o błędzie skanowania. Jedyna funkcja, która działa w zegarku to tarcza z cyferblatem (po przysłonięciu całego zegarka). Naciśnięcie któregokolwiek przycisku powoduje powrót kodu QR. Spotkał się może ktoś z takim problemem? Z góry dziękuję za pomoc!
×