Skocz do zawartości

mihail1

Fan
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny
 1. Opóźnione powiadomienia

  Dzieki, udało się chociaż nie za pierwszym razem, pojawiała mi się tylko 'taka mgiełka' jak gdyby nic tak nie było. Reset zegarka i zadziałało 😉
 2. Opóźnione powiadomienia

  Powiem tak, za cholerę w centrum danych nie mogę wykonać tego gestu. Owszem wcisnać ikonkę stóp mogę ale nic poza tym:/
 3. Opóźnione powiadomienia

  Jak wyłączyć powiadomienie o tym, że siedzę zbyt długo? Czy mozna zwiększyć dzienny cel kroków?
 4. Opóźnione powiadomienia

  No u mnie teraz większość powiadomień jest w tym samym czasie co na telefonie😉 Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie udostępniania aktywności do stravy. Czy da rady to jakos zrobic bez podpinania zegarka pod komputer? Np. mam jakąś aktywność na zegarku(smartfon jest w domu) wracam i chcę dodać to co robilem do stravy, jak to zrobic? Dzięki za odpowiedzi, jestem w tym laikiem
 5. Opóźnione powiadomienia

  Witam, A więc po szeregu różnych metod doszedłem do takiego wniosku, iż za opóźnienie bądź brak powiadomień odpowiada wyłączenie powiadomienia o połączeniu zegarka z telefonem. Apka amazfit ciągle wyświetlała ten komunikat telefonie, co mnie bardzo irytowało bo lubię mieć zawsze czystą belkę powiadomień
 6. Opóźnione powiadomienia

  Nie próbowałem factory resetu w telefonie, gdyż za dużo apek mam pokonfigurowanych. Dziwna sytuacja gdyż, na poprzednim custom romie i tym samym telefonie było ok. Dlatego myślę, iż to nic nie da. Apke odinstalowywałem i czysciłem z miernym skutkiem. Podejrzewam o ten błąd radio samochodowe, gdyż telefon po wejściu do auta łączy mi się odrazu z blutem w telefonie, może to to? Zastanawiam się nad instalacją oryginalnego romu z usa i oryginalnej apki ze sklepu play.
 7. Opóźnione powiadomienia

  Mam dziwną przypadłość z powiadomieniami. N.p Ktoś dzwoni, około 30 sekund a amazfit wibruje dopiero po 25 s. albo dopiero po skonczonym połączeniu. Nie wspomne o powiadomieniach, które raz sa raz ich nie ma. Obecnie jestem na pacefied 1.28h. apke posiadam najnowszą z forum. Dodałem również apke do wyjątków w telefonie aby jej nie zamykał Przywracałem również ustawienia fabryczne i dalej to samo. Na 7kav nie mialem takich problemów. Czy ktoś ma podobnie na pacefied?
 8. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  jest opcja wysłania pliku na zegarek aplikacją, bezprzewodowo?
 9. Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  U mnie nawet nie ma wyboru daty w tej tarczy do modyfikacji. Zegarek stawiałem na nowo dwukrotnie, oraz reset do ustawień fabrycznych.
 10. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  Dzięki za podpowiedzi w sprawie ios. Ale nadal mam problemy na swoim honorze 8. Apka z forum 2.01 i pacefied. Powiadomienia dochodzą ale nie zawsze. Apka działa cały czas w tle(dodałem ją do priorytetowych). Przywracałem ustawienia fabryczne w zegarku i nic. Dalej losowo. Na romie 7kav działały powiadomienia cały czas.
 11. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  Dobra dzięki bardzo😁 zmienie region zainstaluje apke i przejde na ojczysty region
 12. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  A jak wyglada sprawa z tą apka i ios? Bo jak wiadomo nic spoza apple store nie zainstaluje. Gdy zainstaluje na zegarku ROM pacefied to połączy mi się z apka z aple store?
 13. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  Pomogło ale na chwilę, dlaczego tak się dzieje? wcześniej zanim wykonałem factory reset zegarka wszystko było ok! nawet apkę amazfit dodałem do wyjątków by system jej nie zamykał, a dziś mimo wszystko dalej to samo
 14. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  I niestety kolejny problem, mam już serdecznie dosyć. po moim zabiegu żadne powiadomienia nie działają mi w zegarku, albo są opóźnione tak bardzo, że gdy ktoś dzwoni to powiadomienie o tym dostaje dopiero po skończonej rozmowie. A dopiero wczoraj robiłem factory reset. (ustawienia apki mam dobrze zrobione)
 15. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  A więc udało mi się już wszystko działa. Problemem był VPN(Apke amazfitwatch odinstalowałem już wcześniej). Zainstalowałem na PC program do zmiany vpn, zmieniłem w nim VPN na usa i udostępniłem internet do smarfona. I logowanie do konta xiaomi dopiero wtedy ruszyło. Pp fakctory reset, w końcu pokazuje czas od ostatniego ładowania. Taki mały off top, mianowicie podczas instalki nowszej wersji pacefied instalujemy cały ROM od poczatku?
×