Skocz do zawartości

Axon

Beta Tester
 • Zawartość

  815
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Axon w Rankingu w dniu 7 Grudzień 2017

Axon posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

128 Doskonały

3 obserwujących

O Axon

Ostatnie wizyty

262 wyświetleń profilu
 1. Mi Home na zegarku

  A tu drugi cytat - chyba nie czytasz ze zrozumieniem......
 2. Mi Home na zegarku

  Zainstaluj rom CN (np Pacefied) w zegarku to będzie... Nie wiem czy się da zainstalowac do romu US.
 3. Mi Home na zegarku

  Cytat z poradnika.
 4. Mi Home na zegarku

  Oczywiście, w zegarku musi być palikacja systemowe zwana MiHome, jeśli nie masz tego widgetu w zegarku to nie bedzie żadnego połaczenia.
 5. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  @Kaudii Reset do fabrycznych z wyczyszczeniem śmieci: adb shell rm -rf /data/misc adb shell rm -rf /data/system adb shell rm -rf /data/user adb reboot
 6. Dizeki, szukałem jednej z tych tarcz dość długo i wreszcie jest..... 😀
 7. Tłumaczenie na język polski

  PF nie ma aktualizacji ota - to custom rom. Aktualizuje się tak samo jak zainstalowałeś pierwszy raz. Poczytaj, na forum jest zarówno poradnik jak i narzędzie służące do instalacji PF oraz kilku innych rzeczy stworzone przez @Lector. Jest również wątek poświęcony instalacji aplikacji. Tam wszystko znajdziesz. Poczytaj na drugi raz zanim zadasz pytania które pojawiły się już na forum setki razy - forum naprawdę nie jest tak duże byś musiał się przebijać godzinami. Trochę wysiłku....
 8. Mi Home

  @Lector Czy po wifi normalnie działa u ciebie mi Home? Ostatnio byłem w delegacji, mi Home działało oczywiście po LTE. Dziś w nocy wróciłem do domu i po wi-fi pomimo że jest net nie widać urządzeń, nawet nie mogę się wylogować z konta na mi Home.... Po przełączeniu na LTE wszystko działa. Mam dwa routery wifi w tym mi wi-fi router 3 i po żadnym nie łączy się z mi Home. Mi Home 5.1.1 Edit: Nie było tematu, restart routera adsl pomógł, zachowywał się tak jak by blokował jakieś porty.
 9. Mi Home na zegarku

  Dla jasności. Zegarek łączy się z aplikacją w telefonie, a aplikacja w telefonie za pośrednictwem serwera lub bt z twoimi urządzeniami. Zegarek nie łączy się z urządzeniami.
 10. Amazfit Watch 2.0.1-play z GP - wersja PL

  @Kaudii Jednak zainteresowanie jest
 11. Amazfit Watch 2.0.2 CN Dev. - wersja PL

  Wiemy i testujemy wersję PL
 12. Amazfit Watch 2.0.1-play z GP - wersja PL

  Dla tych co mało czytają. W skrócie różnice pomiędzy dwoma apkami CN i tej z GP.... Wersja z GP: - logowanie z kontem google itp, paruje się z zegarkiem który ma ROM US, synchronizacja ze strava. Wersja z CN: - logowanie z kontem xiaomi, paruje się z zegarkiem który ma ROM CN (np Pacefied), synchronizacja z mi fit. Są tacy którzy używają oryginalnego romu US, oraz wolą synchronizację swoich wyników sportowych ze strava. Dla tego @Kaudii zdecydował się na tłumaczenie też wersji aplikacji z GP. P.s U mnie aplikacja działa poprawnie.
 13. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Sory, jest w wątku o 2.0.1
 14. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Przeczytaj watek o aplikacji w wersji 2.0.2, tam była odpowiedź. Powinno działać.
 15. Tarcze do Amazfit Pace własnej konstrukcji

  Proszę..... [Ukryta Zawartość]
×