Skocz do zawartości

dancake

Fan
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Doskonały

1 obserwujący

 1. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Spoko, tak trzymać! Dobra robota, wam się dzięki należą! Wesołych świąt!
 2. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Po ręcznej synchronizacji wskazuje dobrze. Czyli już chyba wszystko w porządku.
 3. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Podłączyłem do ładowania, już wskazuje baterię dobrze ale nie liczy kroków w aplikacji. Cały czas jest zero.
 4. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Ok spróbuję i dam znać. Edit: wszystkie dane zegarka się skasowały włącznie z przywróceniem języka chińskiego. Kroków wskazuje zero, brak danych ładowania.
 5. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Aplikacja ładnie się zainstalowała na poprzednią polską wersję i synchronizuje się ( wcześniej miałem problem z aktualizacją, występował błąd synchronizacji). Jednakże aplikacja wskazuje inne wartości przebytych kroków oraz nie wyświetla liczby dni od ostatniego ładowania.
 6. Watch Droid Assistance / Phone

  Może to i dobry program ale u mnie pożerał baterię w niesamowitym tempie... Niemal dwukrotnie szybciej.
 7. Root And Rom - Xiaomi Fans Polska

  W tym skrypcie na screenie jest literówka. Na dole w adresie strony jest napisane "xiaomifanf". Poza tym to świetna rzecz!
 8. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Soft fajny a zwłaszcza, że świetnie współgra z 7KAV. Szkoda, że się skończyło... Do póki nie będzie drastycznych zmian w oryginalnym software zostanę przy tym zestawie.
 9. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Odinstalowałem starą wersję po uprzednim usunięciu danych, wyczyściłem dalvik/cache, zainstalowałem nową, nie działa. odinstalowałem nową, przywróciłem starą, działa. mam dostęp do wszystkich danych więc synchro z xiaomi chyba działa. Zainstalowana aplikacja wygląda jakby działała. Na pasku powiadomień pojawia się i znika powiadomienie amazfit. wrzuciłem jakiegoś loga, odfiltrowałem samo huami. 2017-12-04-21-44-38.txt
 10. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Dziwne jest, że nie ma FC tylko aplikacja sam się zamyka po pokazaniu ekranu z logo amazfit. Dziś zmieniłem też rom (swoją drogą AICP było zabugowane) na RR, spróbuję jeszcze raz jutro i dam znać. Edit: No pech niesamowity.To występowało zarówno na poprzednim romie jak i nan nowym. Po odinstalowaniu poprzedniej wersji i zainstalowaniu nowej uruchamia się, ale wyświetla "synchronizacja nie powiodła się, spróbuj jeszcze raz" i muszę logować się od nowa. Dostaję powiadomienia email o próbie włamania? z konta xiaomi ale na komputerze loguję się normalnie, bez problemu. Edit 2: Przywróciłem przez TitaniumBackup starszą wersję, zainstalowałem aktualizację i znów zamyka po ekranie początkowym. Wipe cache/dalvik też nie pomogło.
 11. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Niestety mi na romie AICP Redmi 4 Pro aplikacja się wywala. Poprzednia wersja działała sprawnie.
×