Skocz do zawartości

S3V3N

Fan
 • Zawartość

  457
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana S3V3N w Rankingu w dniu 12 Luty

S3V3N posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

288 Doskonały

5 obserwujących

Ostatnie wizyty

567 wyświetleń profilu
 1. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  Ja napisze tylko tyle: ......no jak dzieci. Jeden wie nie powie, drugi zrobi ale nie umie, jeszcze jeden przytakuje a laury i tak zbiera ten co improwizuje. I tak nawiasem mówiąc, tłumaczy się ten który nie chce być winny a jest. @ebuebue w duszy mam twoją ofertę W sumie nie muszę tu być i nikomu w niczym pomagać.
 2. Pace z ROMem od Startos

  @Exus od kiedy xiaomi daje pełen source (pełny nie "wybiórczo pełnym") dla swojej platformy ?? (pomijam A1 bo to wymóg Googla) . Piszesz coś - to tak jak byś wiedział że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz gdzie! M200S to tylko CPU a reszta ?? • XBurst dual-core CPU, up to 1.2GHz • Ultra-low power consumption (0.07mW/MHz) • Small form-factor package (7.7 x 8.9 x 0.76 mm) • Voice trigger engine BTW. Uwielbiam jak ktoś lubi coś co piszą inni nie sprawdzając co jest w tych wypowiedziach.
 3. No to może sam zacznij tłumaczyć ?! Każdy narzekać potrafi-docenić już nie!
 4. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  Oj czułość ekranu przydało by się podrasować
 5. [ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

  @Kaudii powodzenia
 6. I widzę ze drugi update dał - UPDATE Firmware BT i GPS więc to też nie jest bez znaczenia. Z ekranem jeszcze poszukam. Ale jeśli faktycznie jest inny dostawca to może być kiepsko. Co dziwne wersje pierwsze .2.x.1 działały portowo i były zgodne
 7. problem z powiadomieniami

  Dzwonienia ?? Nie nadawaj praw aby dialer widział i miał dostęp do aplikacji Amaz! Proste BTW. Oczywiście mowa o aplikacji w telefonie, nie nadajesz praw nie masz ich w zegarku.
 8. A jednak nie, lib jako aplikacyjny jest ten sam reszta jest pozmieniana, niestety występuje też sporo nowych drv *.so
 9. @UP - sterownik BT jest identyczny
 10. Pace z ROMem od Startos

  Bo to dwa różne kernele!
 11. Jeśli by tak by było to BT powinno wstać, także ekran
 12. Z tego co sam zauważyłem to pomiędzy wersją 2.0.x.5 a 8 są znaczne różnice. I sterowniki są też inne. Czyli jednak wychodzi na to iż oba zegarki nie posiadają jednakowego hardwaru. Śmiało możesz zapodać dumpa. porównam go z ostatnim FW z Pace.
×