Skocz do zawartości

adamk99

Fan
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Dobry
 1. Mi Home

  Witam ! Czy działają Wam powiadomienia? U mnie dalej nic a była aktualizacja. Może coś mam nie tak ??
 2. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Wytrzymasz spokojnie.:-)
 3. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Tutaj jest za 159 dolarów i można jeszcze utargować kupon na 2 dolary:[Ukryta Zawartość]. Wersja angielska, takie otrzymałem potwierdzenie. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że dojdzie bez pod. VAT.
 4. Mi Home

  Maj jeszcze jedno pytanie. Czy np. w scenie: 1) Otwarte drzwi działa czujnik otwarcia 2) Bramka włącza się alarm Czy można w jakiś sposób wydłużyć czas odtwarzania alarmu, np drugi raz to samo. Z tego co wiem można opóźnić włączenie się alarmu.
 5. Mi Home

  W takim razie na razie wstrzymam się z reinstalacją. Dzięki bardzo !!
 6. Mi Home

  Panowie, co robię nie tak ?? Nie działają mi powiadomienia na telefon. Niby wszystko ustawiałem a powiadomień nie ma. I tak jak zadziała czujnik ruchu, lub otworzą się drzwi alarm się włączy, jednak powiadomienie za tym nie idzie. Tak jest w każdej scenie. Nie mam pojęcia, czy to kwestia ustawień telefonu czy MiHome. Moze trzeba odinstalować MiHome i wszystko wprowadzać od nowa?
 7. Pomiar tętna w trakcie treningu

  To dobry wynik. Ja swojego oddałem w zwrocie konsumenckm,. Teraz czekam do marca na AMAZFIT 2. Obydwa uwiodły mnie wyglądem, ale dwójka przebija wszystkie smartwatche. Poza tym ma co najmniej jedną użyteczną funkcję, która ma duże znaczenie dla mnie - łączy się z pasem HR.
 8. Amazfi 2

  Jak widać ściema z tym angielskim. Czekam w takim razie do marca. Jedynkę odsprzedałem wczoraj. Poza wyglądem przybyło trochę nowych funkcji, chociaż bebechy te same.
 9. Amazfi 2

  W Ali już jest wersja angielska: [Ukryta Zawartość] Troszkę kosztuje ale poza kilkoma dodatkowymi funkcjami ma jedną poważną przewagę nad jedynką. Można do niego podłączyć pas HR. Tak wynika ze specyfikacji zawartej w Amazfit Central: [Ukryta Zawartość]. Wygląd to kwestia gustu, ale wg mnie jest ładniejszy i troszeczkę większy. Ciekawe kiedy pojawi się u nas.
 10. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  A w trakcie synchronizacji połączony jesteś z netem ?? Ja tak miałem przynajmniej czasem mam.
 11. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Ok Dzięki !
 12. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Dzięki ! Jest jakiś tutorial jak to zrobić ?
 13. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Czy ktoś z Was używa apki z mapą offline. Na Facebook pojawił się link z rzekomo kompatybilną mapą offline: [Ukryta Zawartość]. Nigdzie nie znalazłem informacji jaki obszar pokrywa ta mapa i czy dobrze lokalizuje .
 14. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Nie ma eksportu do Dtravy :-( ? To lipa. Mam nadzieję, że nowa wersja ze sklepu Play będzie to miała.
 15. Amazfit aplikacja

  A co wtedy z uaktualnieniem ? Mówię o oryginalnej wersji room 1,35.
×