Skocz do zawartości

tygrys951

Fan
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Doskonały
 1. Sprzęt

  Dotyczy air purifera Polecam nawet te sceny z pomiarem z wewnętrznego czujnika zanieczyszceń działają. jak weźmiesz priority linę -DPD bez VAT ale ponad miesiąc. Urządzenie ma tylko taka przypadłość że na głównym oknie jakość powietrza masz w AQI a sceny ustawiasz w migrogramach na m sześcienny. Sam system auto średnio działa jak dla mnie ale kilka scen by włączał się na turbo po przekroczeniu zadanej wartości i wyłączenie jak wróci do zadanej i wszysko śmiga.
 2. Sceny Mi Home

  Czy ta kamerka to jest model xiaomi mijia 1080p Ip camera. Czy ten pomost umożliwia dodawanie automatyki do urządzeń bluetooth
 3. Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Skrypt zamyka konsolę na wpisie pause>null "echo. Naciśnij Enter, aby kontynuować. pause >nul" Zmiana tego wpisu na samo pause powoduje że skrypt przechodzi. Windows 7 X64. To samo tyczy się ROOTandROM
 4. Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Z antywirem czy bez to samo. A jeszcze w tym skrypcie przydało by się czyszczenie zegarka bo i tak po instalacji trzeba to zrobić. Ciężko określić na czym się wywala bo się od razu się zamyka.
 5. Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Ten sam problem windows 7 x64 bit. Wykonałem ręcznie komendy z pliku GoToOryginal-XFP i poszło ok.
 6. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Na wersji 1.2.47 nie ma problemu z synchronizacja a na wersji 1.2.45 cały tydzień bez zapisu snu i nic nie pomogło, restarty, przywracanie ustawień. Jak to xiaomi( a może chińczyk) a mam z nimi do czynienia od redmi 1. Jak decydujemy się na wersje dev to trzeba darzyć do tego by mieć je aktualizowane co tydzień , bo raz coś naprawią a co innego spieprzą. Ale w końcu to dev. Sen tu raczej nic nie pomoże. A jeszcze pytanie co do problemów z synchronizacją czy nie tyczy się ona tylko wersji US zegarka.
 7. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Z tą synchronizacją to raczej błąd romu 1.2.45. Piszą o tym na forum huami i w wersji 1.2.47 jest "Fixed the problem of "partial data synchronization failed""
 8. Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Link do romu w wersji 1.2.47, ma język angielki ale nie pełny (sporo po włosku).
 9. Tablet PC 2 in 1

  Ja miałem do czynienia z dwoma Teclast x80 power i x80 plus i trzeba przyznać,ze nie są to urządzenia najwyższych lotów. Atomy graficznie to porażka i bateria nie za specjalna. Windows na tych urządzeniach moim zdaniem nie do akceptacji (może to przez nie dostosowanie windowsa do tabletów). Na czystym androidzie jakoś jeszcze chodzi.
 10. Witamy na nowym forum

  Dobra robota. Mała kwota poszła.
×