Skocz do zawartości

pawelpk

Fan
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  Ale jak na zegarku pojawia się komunikat o aktualizacji do 1.2.48h i jakieś chińskie znaczki pod spodem są to będzie działał zegarek po aktualizacji normalnie po polsku?
 2. Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  Czy aktualizować system do 1.2.48h?
 3. jaki sklep polecacie w Polsce ze sprzętem Xiaomi

  To kupić to każdy normalny sprzeda ale czy mieliście jakieś doświadczenia po zakupie, np naprawa gwarancyjna bez problemu bez ściemy itp. Fakt, ceny mają rewelacyjne w porównaniu do innych sklepów
 4. Cześć. Piszę do was to zapytanie bowiem ja kupilem amazfita w sklepie xiaomi4you.pl, zamówiłem kolor czarny a przyszedł - czerwony, więc odesłałem i zażądałem zwrotu wraz z kosztami dwukrotnej wysyłki. Totalnie mnie olali - zwrócili kasę za sam zegarek a telefonów nie odbierają. Dlatego pytam jaki sklep polecacie ale dobry sklep mam na myśli że nie kombinuje z reklamacjami, jest z nimi kontakt itp. To że Wam ktoś sprzedał to każdy potrafi sprzedać.
 5. IP67 Pace a woda

  Czyli Amazfit nie nadaje się do żadnego zanurzenia. Co do sklepów ja kupiłem w sklepie xiaomi4you.pl i niestety tam mają totalną wyjebkę na klienta- nie odbierają telefonów.
 6. Nowa wersja Romu 1.2.48c

  Ja na razie nic nie aktualizuje zegarek dziala dobrze,może troche wolno ale jest ok.
 7. Nowa wersja Romu 1.2.48c

  Dziś na aplikacji amazfit sports Watch wyskoczyła mi następna aktualizacj romu 1.2.48h i chińskie znaczki dalej w treści
 8. Amazfit aplikacja

  A w ogóle aplikacje pozostałe albo te które się wgra - jak się usuwa? Tak na "twardo" z systemu?
 9. Amazfit aplikacja

  Chodzi mi o sogou bowiem jest to mapa ktora i tak nie ma pokrycia żadnego
 10. Amazfit aplikacja

  A jak się odinstalowuje aplikacje? Chciałem tą chińska mapę odinstalowac
 11. Instalacja rom-u PACEfied

  Na tym Romie 1.2.48 zdecydowanie lepiej się odczytuje sms-y w porównaniu do 1.3.5. @lector Ty pisałeś o: lista aplikacji jakie możemy wgrać: bootanimation.zip HmAlarmClock.apk HuamiWatchFaces.apk TrainingPlan.apk WearHealth.apk WearSports.apk Gdzie one się znajdują do ściągnięcia? Edit: widzę że są dodatkowe tarcze do zmiany w tym romie.
 12. Instalacja rom-u PACEfied

  @bartos38 @Kaudii dziękuję za pomoc, ruszyłem po podpowiedzi z tą paczką ADB, zegarek ma polskie menu i wszystko gra. Jednakże teraz jest to model 1602 a był 1612 - tak powinno być? jeśli chodzi o ROM tto jest 1.2.48 - czyli już teraz zegarek nie będzie się aktualizował poprzez funkcjęna zegarku "aktualizacje" ?
 13. Instalacja rom-u PACEfied

  Zainstalowałem sterowniki ADB ale nie mam katalogu na dysku C o nazwie ADB, w manadżerze urządzeń jest ADB Interface oraz Android Device. Kod Bootloadera otrzymałem już, a link z pierwszej strony na ściągnięcie sterowników ADB - nie działa.
 14. Instalacja rom-u PACEfied

  Samouczek jest ok, poczekam na ten kod. Ale jedna rzecz w samouczku jest pominięte: Co to jest rom 7KAV gdzie taką informację się zobaczy?Podawany rom jest w liczbach.
 15. Instalacja rom-u PACEfied

  Ale nie ma nigdzie napisane gdzie się później wpisuje ten kod oblokowujący bootloadera
×