Skocz do zawartości

meriox

Fan
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. Amazfit Watch 2.0.2 CN Dev. - wersja PL

  Jak wrażenia? Coś się poprawiło względem poprzedniej wersji?
 2. Jak wygląda sprawa w przypadku wifi?
 3. W jaki sposób włączacie/wyłączacie Bluetooth i GPS? Przez zmianę trybu sport?
 4. Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  Jak podmieniłem od Lectora to w niektórych miejscach miałem chińskie ślaczki. Podmień ten z drugiego postu od Kaudiiego i nie będzie problemów.
 5. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  Axon, ja po zainstalowaniu wersji 2.0.0 też nie mogłem się zalogować. Zainstalowałem więc starszą wersję, w której logowanie poszło bez problemu. Później update do 2.0.0 i wszystko działa bez zmiany regionu.
 6. MiFit bez Amazfit Watch

  Próbował ktoś sparować Amazfita tylko z danym MiFitem? Bez instalacji Amazfit Watcha? Istnieje w ogóle taka możliwość?
 7. Nowa wersja Romu 1.2.48c

  U mnie też dalej wyskakuje powiadomienie o aktualizacji.
 8. Nowa wersja Romu 1.2.48c

  Da się jakoś wyłączyć powiadomienie o tej aktualizacji?
 9. Hey, Dzisiaj na zegarku wyświetlił mi się komunikat o nowej wersji oprogramowania 1.2.48c. Po aktualizacji pewnie język zostanie zastąpiony chińskim? Istnieje możliwość wyłączenia powiadomień o nowym sofcie?
 10. Szkło hartowane / folia

  Dzięki za opinie. Na swoim Mi Bandzie mam naklejoną folię z 3mk i jest nieźle. Idealnie dopasowana i praktycznie niewidoczna. Na chwilę obecną nie mam problemów z odklejaniem. U żony w Amazficie jest szkiełko z allegro ale nie zakrywa całego szkła zegarka. W związku z tym szukam innego, które pokryje całą powierzchnię. Spróbuję te, które polecił rcenio.
 11. Hey, Korzystacie z jakichś "ochraniaczy" na szkło Amazfita? Zakupiłem na alledrogo i niestety nie pokrywa całej powierzchni. Na Youtubie widać jak ludzie zakładają szkiełka idealnie dopasowane do powierzchni zegarka.
 12. Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  Dzięki, już wszystko gra. Wcześniej podmieniałem plik z trzeciego postu.
 13. Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  Wielkie dzięki. Niby wszystko poszło ok ale podczas aktywności na tarczy mam angielskie i chińskie oznaczenia. Być może nie wszystkie aplikacje podmieniły się prawidłowo. Chociaż sądząc po bootanimation, która się zmieniła, powinno być ok. Zauważyłem że po instalacji Pacefied w zegarku zablokował się bootloader a wcześniej był zablokowany. Czy zablokowany bootloader blokuje podmianę niektórych plików czy tylko zmianę romu?
 14. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Kurde, w samym Amazfit Watch też są rozbieżności. W szczegółach, w wykresie mam spalonych kalorii 263 a jak na głównej stronie Amazfit Watch, na dole zakładkę Sport (ikona z butem) to ilość spalonych kalorii jest równa 201. O co w tym wszystkim chodzi? Każdy program ma po dwa przeliczniki kalorii? Jeden to dane pobrane z zegarka a drugi przeliczany na podstawie kroków ale według innego algorytmu?
 15. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Gdzie w MiFicie oglądasz te dane? Jeżeli zaraz po otwarciu MiFita na głównym ekranie to też mam tak samo jak w Amazfit Watch. Spróbuj teraz kliknąć w MiFicie na kółko w którym masz ilość kroków. Pokaże Ci się wykres godzinowy oraz dane (ilość kroków, przebytą odległość i spalone kalorie). Wszystko jest zgodne z Amazfit Watch poza kaloriami. To jest właśnie najdziwniejsze, że MiFit pokazuje na głównym ekranie dane z zegarka a w szczegółach z wykresem godzinowym już inne, jakby przeliczał kalorie i dystans po swojemu. Z tymi dniami tygodnia to nie wiem skąd rozbieżność względem kalendarza.
×