Skocz do zawartości

chudybws

Fan
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Dobry
 1. Też tak raz miałem, próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne?
 2. Amazfit Różne wersje

  Obejrzyj wczorajszego Tech Weeka 😀
 3. Amazfit Różne wersje

  @bigl zdecyduj się, to nie będzie cła czy vatu Wiesz że elektronika jest zwolniona z cła a dostanie vatu to jak wygrany los na loterii. A nawet jak naliczą VAT to po przesłaniu potwierdzenia opłaty zwracają koszta. Jedyny sensowny plus magazynu w Polsce to czas.
 4. Opóźnione powiadomienia

  Mam ukryte powiadomienie apki Amazfit bo też nie lubię mieć niepotrzebnych rzeczy na belce a problemu z powiadomieniami nie mam.
 5. Opóźnione powiadomienia

  A dane aplikacji próbowałeś wyczyścić? Mam tą samą kombinacje i opóźnienie to sekunda lub mniej.
 6. Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  @mihail1 jest, tylko pliki z muzyką i pliki gpx.
 7. IP67 Pace a woda

  @Lector doszedłeś co jest nie tak? U mnie 3dni ładnie schodziła bateria po jakieś 20% na dobę anevzorsj pod wieczór spadło 9% w godzinę (z 24% do 15%). Ładowałem całą noc i po 2h mam 82%. Od kilku dni całkowicie unikałem kontaktu zegarka z wodą. Może drenuje żeby zmusić do aktualizacji?
 8. U mnie w takiej konfiguracji ledwo 4dni anczasami nawet nie, tylko mam niestandardową tarcze a ostatnio ktoś twierdził że wtedy szybciej pada
 9. IP67 Pace a woda

  U mnie był przypadek że bateria spadała w oczach i po 7h była już rozładowana. Po naładowaniu spadało po kilka % na godzinę. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych i reinstalacja aplikacji na telefonie. Dwa przypadki miałem też że było wszystko ok przez 3dni a nagle w dwie godziny spadło +/-35%(ostatnie). Wszystko bez wizyt na basenie.
 10. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  'Watch mode' czyli jak zegarek nie będzie sparowany z telefonem i nie będziesz go używał do treningów- po prostu będzie wyświetlał godzine i nic więcej. 'Battery life in sports mode' to żaden tryb tylko szacunkowy czas pracy podczas mierzenia aktywności typu bieganie.
 11. Ustawienia sportowe

  @Kaudii jako tłumacz pewnie wie najlepiej
 12. Amazfit Paca paski - bransolety

  Był już chyba kiedyś taki temat ale ostatnio szukałem i zniknął. Pasek z Ali ala Gear S3 frontier. Guma jest zdecydowanie grubsza przez co jest mniej elastyczny niż oryginalny(amazfit). Polecam brać wersje 20cm, ja kupiłem 17cm i nawet na mojej chudej ręce korzystam z przedostatniej dziurki. Jakość wykonania całkiem niezła. Link: [Ukryta Zawartość] Moje zdjęcia:
 13. Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Mam 1.7.6 i są tylko muzyka i pliki gpx. W 2.0 jest więcej opcji? Chociażby przesłanie tarcz zegarka ?
 14. Root And Rom - Xiaomi Fans Polska

  Bajka 👍
×